Animacija. Gary and his Demons

Yra daug animacinių serialų apie vaikus ar jaunuolius gaunančius supergalių tam, kad kovotų su demonais, vaiduokliais ar drakonais. Šio serialo autoriai paklausė: kas atsitinka, kai toks žmogus pasensta?

Gary yra vienišas, liūdnas, nepatenkintas nuobodų gyvenimą gyvenantis vyras turintis darbą, iš kurio, deja, negali išeiti. Kad Gary galėtų išeiti į pensiją, turi atsirasti kitas išrinktasis, kuris saugos pasaulį nuo demonų.

Kai buvo vaikas, jį pripažino išrinktuoju ir apmokė kovoti su demonais. Dabar po daugybės kovos metų, visas tas žavesys ir džiaugsmas dingo. Gary stengiasi įvairiais būdais praskaidrinti savo dieną pavyzdžiui alkoholiu. Jeigu atmestume kovos su demonais dalį, Gary atrodo kaip žmogus įstrigęs darbe, kurio nekenčia.

Jeigu dar nesupratote iš mano apibūdinimo, tai serialas suaugusiems, kai kurios serijos sakyčiau, gana grafikos. Jeigu jau prakalbome apie grafiką, labai liūdna, kad piešimo stilius yra gana siaubingas, kaip ir daugelio animacinių serialų suaugusiems šiuo metu.

Norėdamas pasinaudoti savo superginklu bei nenugalimais šarvais Gary turi sudainuoti trumpą dainelę, kuri realiai yra parodija visų transformacijų, kurias kada nors esate matę multikuose. Iš dalies tai juokinga, kad jis net ne visuomet atsimena savo dainos žodžius. Tačiau šis momentas labai puikiai atspindi visą serialo dvasią. Gary yra nepakeičiamas specialistas per ilgai užstrigęs savo rolėje ir to nekenčiantis.

Šis serialas tikrai nemes iššūkio jūsų intelektui, tačiau pateikia personažą, kurį galima suprasti, todėl susižiūri visai smagiai.

Serijos ilgis: 11 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 16

Kūrimo metai: 2018 – ?

Nuorodos:

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)