Animacija. Anonymous Noise

Aš jaučiu silpnybę gerai muzikai.

Kadangi didžioji dalis anime apie mokyklą arba romantinė, tai ne viena mano apžvalga turbūt jau yra paminėjusi tokias frazes kaip: aš paprastai nežiūriu romantinių serialų apie mokyklas, tačiau šiam nusprendžiau padaryti išimtį.

Pagrindnė veikėja yra Nino Arisugawa, vaikystėje jinai nuolatos dainuodavo su kaimynų berniuku Momo Sakaki. Deja, kaip dažnai atsitinka, Momo tėvai išsikraustė ir jie daugiau nebegalėjo dainuoti kartu, tačiau prieš išvykstant Momo pasakė: jeigu tu dainuosi, aš tave surasiu.

Nino nuo to momento kiekvieną dieną eidavo prie jūros ir dainuodavo, taip jinai susipažino su Kanade Yuzuriha - Yuzu, tačiau jų pažintis buvo gana trumpa.

Praėjus daug metų, kuriuos Nino praleido kiekvieną dieną dainuodama, mergina pradeda eiti į tą pačią mokyklą kaip Yuzu. Pasirodo, kad Yuzu ilgėdamasis Nino įkūrė grupę „in NO hurry to shout“. Kadangi Yuzu motina uždraudė jam turėti bet ką su muzika, tai grupės nariai persirengė labai įdomiais kostiumais. Grupė sulaukė daugybės publikos dėmesio su savo dainomis, tačiau „in NO hurry to shout“ artėjo prie iširimo ribos, nes pagrindiniam grupės dainų autoriui Yuzu dingo įkvėpimas. Vos tik Yuzu pamato Nino, jam vėl atsiranda įkvėpimas, negana to jis įkalba Nino prisijungti prie jo grupės.

Kaip paaiškėja vėliau, Momo taip pat lankė tą pačią mokyklą. Momo daugybę metų ilgėjosi Nino ir sukūrė daugybę dainų skirtų merginai, tos dainos pavertė jį žymiu kompozitoriumi.

Yuzu yra įsimylėjęs Nino, Momo taip pat yra įsimylėjęs Nino. Abu vaikinai varžosi, kieno dainas turėtų dainuoti mergina.

Nino šiuo atveju yra įsimylėjusi Momo. Visi trys pagrindiniai personažai vietoj to, kad prisipažintų meilėje, įvairiais būdais bando ją atstumti, įveikti ir gyventi toliau tarsi meilė neegzistuotų.

Beje, kad nebūtų taip nuobodu, be pagrindinių veikėjų taip pat yra ir meilės trikampis tarp antraeilių personažų.

Kažkodėl rašydamas šį tekstą pagalvojau apie Fuuka.

Apibendrinant norėčiau pasakyti: nežiūrėkite šio serialo dėl meilės istorijos, žiūrėkite jį dėl muzikos.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)