Animacija. Corner gas animated

Norėčiau pristatyti animacinį serialą suaugusiems, kuris, mano nuomone, nesulaukia pakankamai dėmesio.

Šis animacinis serialas yra komedijos Corner gas tęsinys ar atgaivininmas. Jūs, kaip ir aš, greičiausiai nesate girdėję apie tą komediją, bet dėl to nereiktų sukti galvos, kadangi, serijos nesusiję. Ankstesnis serialas turėjo būti gana sėkmingas, kadangi turėjo net šešis sezonus.

Veiksmas vyksta mažame miestelyje Dog River, kuris labiau kaimas nei miestas. Pagrindinė veiksmo vieta dažniausiai yra degalinė ir šalia jos stovinti kavinė.

Sakyčiau, kad pagrindinis veikėjas Brent Herbert Leroy – degalinės savininkas. Wanda Dollard labai protinga mergina, kuri kažkodėl dirba degalinėje. Jinai mėgsta kiršinti visus serialo veikėjus. Lacey Burrows yra šalia esančios kavinės „The Ruby“ savininkė, padavėja ir virėja. Lacey priešingai nei visi kiti serialo personažai užaugo dideliame mieste ir čia atsikraustė visai nesenai.

Richard Henry "Hank" Yarbo yra bedarbis jaunuolis, kuris kažkodėl trinasi aplinkui. Jis yra kvailiausias personažas, mėgsta varžytis su Brent dėl įvairių dalykų, kartais padeda Wanda krėsti išdaigas.

Oscar Leroy yra Brent tėvas, labai, labai piktas ir viskuo nepatenkintas senis. Anksčiau daugiau nei trisdešimt metų buvo degalinės savininkas, kol verslą perleido sūnui. Emma Leroy yra Brent motina.

Seriale paprastai būna dvi linijos. Viena kaip nors susijusi su Brent, antroji dažniausiai susijusi su miestelio policijos pareigūnais, kurių dar nepristačiau. Sgt. Davis Quinton yra pakankamai kvailas, tinginys ir blogas policininkas, bet ne ta prasme, kad korumpuotas. Karen Pelly yra jo priešingybė – protinga, draugiška, sportiška.

Jeigu kada nors norėsite pasiieškoti originalaus Corner gas serialo, tai visi personažai yra labai panašūs. Galbūt didžiausias skirtumas kad Wanda ir Hank yra animacinėje versijoje - paaugliai, o seriale jie yra vyresni.

Šis serialas mane sužavėjo, todėl kad nėra jokių keiksmažodžių ar šiaip nepadorių dalykų, tačiau pasirinktos serijų temos nėra skirtos vaikams. Kitaip sakant, intelektualesnis humoras.

Beje, serialas buvo atnaujintas dar vienam sezonui.

Serijos ilgis: 21 min.

Sezonų skaičius: 1 -?

Epizodų skaičius: 10 - ?

Kūrimo metai: 2018 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)