Animacija. Final Space

Būsiu atviras: nežinau kokiai auditoriai skirtas šitas multikas, tačiau Amerikoje jis sulaukė daug teigiamų atsiliepimų.

Nežinau kodėl, bet šiais laikais visi kažkodėl mano, kad animacija suaugusiems turi būti baisi. Šito multiko animacija yra nuostabi. Taip, šis multikas nėra vaikams ir visai ne todėl, kad būtų nepadorių vaizdų ar pokštų. Šis multikas ta prasme yra labai švelnus, tačiau jo pasirinktos nagrinėjamos temos…

Pagrindinis veikėjas Gary sėdi kosminiame kalėjime. Sužinosite už ką jeigu žiūrėsite serialą, aš nespoilinsiu. Kalėjimas yra kosminis laivas su dirbiniu intelektu vardu Hue. Nusikaltėliui kompaniją palaiko tik labai narciziškas robotas KVN bei kiti darbiniai robotai. Taigi, pirmoji paliečiama tema yra vienatvė ir žmogiškumo nebuvimas.

Visai netrukus Gary susirandą pirmą draugą, tai žalia sfera, kuri negali kalbėti. Gary savo naują draugą pavadina Mooncake. Prie kompanijos taip pat prisijungia ir Avocato.

Lord Commander – blogio armijos valdovas nori gauti Mooncake, nes jis yra raktas į Final Space. Gary nori bet kokiomis priemonėmis apsaugoti Mooncake nuo Lord Commander. Avocato nori išlaisvinti savo sūnų Little Cato, kuris yra įkalintas Lord Commander kalėjime. Kaip jau suprantate ne visų norai sutampa ir bus konfliktų.

Be viso to dar yra mergina Quinn. Gary yra ją įsimylėjęs ir penkis metus, kuriuos jis praleido kalėjime rašė merginai video laiškus, kurių Quinn negavo… Tai čia laukia toks keistas meilės… trikampis?

Quinn tikslas yra išgelbėti Žemę nuo pražūties, kas iš principo visai pakeliui su Gary tikslais. Žodžiu galiausiai visi herojai turi išgelbėti galaktiką nuo blogio. Kaip jiems sekasi ir, būsiu atviras, jiems nesekasi, daugiau nei sekasi, sužinosite pažiūrėję serialą.

Atvirai kalbant aš nežinau kodėl žiūrėjau šitą serialą, jis nėra nei lengvas, nei malonus, tačiau vis tiek užkabina kažkokią sielos dalį. Ir piešimo stilius yra tikrai aukščiausio lygio.

Serijos ilgis: 21 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2018 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)