Animacija. Hakata Tonkotsu Ramens

Hakata Tonkotsu Ramens – tai mėgėjų beisbolo komandos pavadinimas, kurią sudaro tik samdomi žudikai. Šis serialas ne apie sportą, šis serialas apie žudikus.

Ar galite įsivaizduoti pasaulį, kuriame samdomas žudikas yra populiari profesija? Net kompanijos varžosi, kad pasamdytų geriausius specialistus. Aišku, čia taip pat egzistuoja agentai, kurie padeda žudikams surasti klientus; kankintojai, kurie specializuojasi informacijos išgavime; valytojai, kurie sutvarko nusikalimo vietas ir pradangina lavonus… Tiesa, visos šios profesijos yra už įstatymo ribų.

Pagrindinis veikėjas Zenji Banba – privatus detektyvas, kuris imasi tirti įvairias bylas prašomas klientų. Tiesa, klientais dažniausiai tampa jo draugai.

Lin Xianming – samdomas žudikas, kuris rengiasi kaip moteris. Jo mėgstamiausias ginklas yra peilis. Nors jis yra talentingas žudikas, tačiau dažnai pervertina savo jėgas ir jam prireikia Zenji pagalbos išsinarplioti iš problemų į kurias įkliuvo.

Enokida – nėra pagrindinis personažas, bet turbūt nei viena serija neapsieina be jo. Enokida yra turbūt vienas geriausių hakerių pasaulyje. Jis gali surasti bet kokią informaciją esančia internete. Bamba ir kiti žmonės dažnai kreipiasi į hakerį, kai prireikia sužinoti daugiau apie klientą, auką, priešininką.

Tai turbūt vienintelis man žinomas anime, kuriame hakerių darbas pavaizduotas pagarbiai, gana teisingai. Enokida yra kietas prie kompiuterio (ar telefono), tačiau nieko negali padaryti be jo. Priešingai nei jo draugai žudikai, jis pats nesugebėtų apsiginti nuo užpuoliko.

Dar vienas personažas, kuri norėčiau paminėti yra The Niwaka Samurai. Tai yra pats kiečiausias žudikas, kuris žudymui naudoja tik samurajaus kardus ir savo aukomis renkasi kitu samdomuosius žudikus.

Tai turbūt geriausias šių metų anime. Vieną istoriją sudaro dvi ar daugiau serijų. Sakyčiau, tos serijos yra įtemptos, intriguojančios ir visuomet baigiasi atpalaiduojančiu beisbolo žaidimu.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2018 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę