Animacija. Bungo Stray Dogs

Japonų serialai apie supergalių turinčius žmones, visuomet atrodo kitaip nei amerikiečių.

Amerikiečių herojai yra didvyriški, į juos norisi lygiuotis. Čia panašiau į moksleivių užklasinį būrelį. Jeigu kas nors užpuola Teisingumo lygos štabą, yra suimamas ir pasodinamas į sustiprinto rėžimo kalėjimą. Jei kas nors užpuola „Armed Detective Agency“, yra tiesiog išmetamas per langą…

Kalbant apie dalykus, kurie man nepatinka – miestą valdo uosto mafija. Pagalvotumėte, kad mafija valdo kyšiais, slapčia, bet ne… Vidury dienos jie nueina, iššaudo visus žmones pastate ir tuomet susprogdina tą pastatą. Ir niekas į tai nereaguoja. Normaliame pasaulyje armija būtų įvesta, kad susidorotų su pažeidėjais… Na nebent jūs gyvenate Meksikoje, bet tai visai kita istorija…

Pagrindinis veikėjas yra jaunuolis Atsushi Nakajima. Jo galia yra pasiversti į baltą tigrą, deja, atvirtęs atgal jis neatsimena ką tigras veikė. Dėl siaubingos vaikystės jam trūksta pasitikėjimo savimi ir kitais. Jis yra labai nustebęs, kai jam pasiūloma prisijungti prie „Armed Detective Agency“.

Iš to ką mačiau, šitame seriale kiečiausią galią turi Osamu Dazai. Jo galia yra panaikinti kitų galias t. y. nei vienas žmogus, kurį jis liečia negali naudotis savo galiomis. Dazai yra baisus mergininkas ir svajoja nusižudyti, tiesa, visi jo savižudybių bandymai baigiasi stebėtinai nesėkmingai.

Kitas žmogus su įdomiomis galiomis yra Junichirō Tanizaki. Jis gali sukurti iliuzijas tam tikrame plote pavyzdžiui pridėti netikrų langų ar durų pastate, kurios atrodys identiškai tikroms. Pati iš savęs ši savybė negali būti panaudota kovai, tačiau suderinus su kitu partneriu pavyzdžiu tuo pačiu tigru, aplinkoje gali pasirodyti ne vienas o keli tigrai ir blogiukai niekaip negali atspėti kuris iš jų yra tikras, o kuris ne.

Trečias žmogus su įdomiomis galiomis yra Doppo Kunikida. Jis su savimi visuomet visur nešiojasi užrašų knygutę. Išplėšęs lapą iš knygutės ir užrašęs, jis gali bet kokį matytą daiktą sukurti iš nieko. Tiesa, daiktas negali būti didesnis nei jo užrašų knygutė.

Kunikida užrašų knygutėje užrašo visus savo planus, jis net gi yra užrašęs savo vestuvių datą bei reikalavimus merginai, kurią turėtų sutikti per artimiausius ketverius metus. Dazai nuolatos pašiepia jo norą viską planuoti sekundės tikslumu.

„Armed Detective Agency“ nėra superherojai, jie nedaro gerų darbų, kaip amerikietiškų komiksų veikėjai vien dėl pačių gerų darbų. Jie imasi darbo spręsti bylas tik tuomet, kai koks nors klientas arba policija paprašo jų pagalbos.

Šio serialo veikėjai yra pavadinti pagal žinomus (japonams) rašytojus.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24+OVA+Filmas

Kūrimo metai: 2016

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)