Animacija. Children of the Whales

Pasiilgote smėlio vandenynų?

Šį serialą rekomenduoju ne dėl gero scenarijaus, kuris švelniai sakant yra biški silpnokas (apie tai vėliau), tačiau dėl originalaus ir įdomaus pasaulio.

Grupė žmonių gyvena ant salos-laivo, kuris nevaldomas klajoja po smėlio vandenyną. Tie žmonės save vadina Smėlio banginio vaikais. Bendruomenė susideda iš dviejų tipų žmonių. Pažymėtieji turi magišką galią vadinamą „thymia“, kurios dėka jie gali judinti įvairius daiktus mintimis. Pavyzdžiui, kai valtelėmis plaukia per smėlio vandenyną, jie valteles valdo savo mintimis. Antroji grupė žmonių – nepažymėtieji jokių galių neturi, tačiau gyvena labai ilgai, todėl sudaro laivo tarybą ir užima visus valdančiuosius, politinius postus.

Pagrindinis istorijos veikėjas – pažymėtasis berniukas Chakuro. Jis labai mėgsta rašyti, kas yra problema, nes saloje popieriaus nėra daug. Kai neranda popieriaus Chakuro rašo ant sienų. Jis dirba metraštininku, nes dėl nesugebėjimo valdyti savo galių, daugiau jis nelabai kam tinkamas.

Ouni yra maištininkų grupės narys. Ilgą laiką žiūrint serialą atrodė, kad jis yra lyderis, bet paaiškėjo, kad ne… Ouni turi pačią stipriausią „thymia“. Jo svajonė yra pabėgti iš Smėlio banginio.

Istorija prasideda, kai netoli pamatoma kita sala ir Smėlio banginio bendruomenė nusiunčia keletą valtelių, tikėdamasi rasti kokių nors naudingų daiktų, kuriuos galėtų pritaikyti savo salos gyvenime. Vietoj to jie randa mergaitę, kurią pavadina Lykos. Tas atradimas paskatina daugelį salos žmonių suprasti, kad jie pasaulyje yra nevieni.

Lykos bando perspėti vietinius, jog jų laukia mirtis, tačiau niekas nenori jos klausyti. Po kelių dienų Smėlio banginis yra užpuolamas grupės kareivių, daugybė žmonių žūsta.

Ilgus metus Smėlio banginio valdžia mokino pažymėtuosius, kad „thymia“ negalima naudoti blogiems dalykams pavyzdžiui pulti kitus žmones. Tačiau užpuolikai naudojo tik „thymia“ žudyti salos gyventojus.

Šis serialas turi dvylika serijų (teksto rašymo metu), tačiau realiai pagrindinė istorija baigiasi devintoje serijoje. Likusios trys serijos pateikia užuominas apie tai koks galėtų būti antras sezonas, jeigu toks apskritai bus. Patys suprantate, kad tai erzina, nes istorija kaip ir papasakota ir tuomet dar trys epizodai, kurie nei tęsia esamą istoriją, nei papasakoja savo nepriklausomas istorijas. Tai tiesiog įvykiai, kurie įvyksta, bet kaip ir… nieko iš jų…

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2017 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)