Animacija. DuckTales

Originalus serialas pasirodė 1987 metais, aš buvau per mažas, kad jį žiūrėčiau, todėl pakalbėkime apie naują šio serialo interpretaciją.

Milijonierius Scrooge McDuck daugiau nei dešimtmetį nebendravo su Donald Duck. Donald paprašo Scrooge prižiūrėti tris anūkus Huey, Dewey ir Louie vienai dienai. Mažieji išdykėliai atgaivina milijonieriaus nuotykių dvasią ir užsibūna jo namuose šiek tiek ilgiau.

Tarp pagrindinių veikėjų taip pat reiktų paminėti Mrs. Beakley, kuri oficialiai yra milijonieriaus namų tvarkytoja, tačiau pagal jos elgesį galima spėti, jog jinai yra slaptoji agentė. Webby Vanderquack yra Mrs. Beakley anūkė, kuri niekada neturėjo tikrų draugų ir apskritai nebuvo išvykusi už milijonieriaus namų, todėl jos pasaulio suvokimas yra neadekvatus. Epizodiškai pasirodantis Launchpad McQuack yra vairuotojas, pilotas ir mulkis, priklausomai ko reikia.

Seriale yra duota užuomina apie paslaptingą Huey, Dewey ir Louie mamos dingimą.

Nors Wikipedia rašo, kad pirmą sezoną sudaro dvidešimt viena serija ir kad taip pat buvo užsakytas to paties ilgio antras sezonas, tačiau viešumoje pasirodė tik devynios serijos (šio teksto rašymo metu). Kadangi nesu matęs originalo, tai sunku palyginti. Vis tik serialas man patiko, nes primena nuotykių serialus iš mano vaikystės, kokių šiuo metu manyčiau nėra daug. Aišku, reikia suprasti, jog šitas serialas yra skirtas vaikams, o ne suaugusiems, todėl jame nėra gilesnės trijų sluoksnių paslėptos prasmės. Bet kokiu atveju kaip linksmas nuotykių serialas žiūrisi labai smagiai.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 1 - ?

Epizodų skaičius: 9 - ?

Kūrimo metai: 2017 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę