Animacija. Sands of Destruction

Tai serialas apie tris keliauninkus besibastančius po pasaulį be tikslo. Šita prasme serialas primena Samurai Champloo

Šis serialas pristato nestandartinį pasaulį – jį sudaro keturi žemynai: pavasaro, vasaros, rudens ir žiemos. Žemynus vieną, nuo kito skiria smėlio vandenynai, kuriuose nardo milžiniški sliekai. Ar tik man vienam tai primena Dune?

Pasaulyje gyvena žmogyvūniai… gyvūnžmogiai… žodžiu, gyvūnai. Prieš daug metų kilo karas tarp žmonių ir gyvūnų. Gyvūnai nugalėjo. Dabar daugelyje miestų dominuoja gyvūnai ir žmonės yra žemesnioji klasė. Aišku, vis dar liko keletas miestų valdomų žmonių, kuriuose gyvūnai yra nemėgstami. Taip pat pradėjo kurtis nauji miestai, kuriuose žmonės ir gyvūnai sugyvena kartu.

Priešingai nei daugelis anime, šis buvo sukurtas ne pagal manga, bet pagal žaidimą.

Pagrindinė serialo veikėja yra Morte Asherah. Ji su savimi nešiojasi juodą rutulį, kurį visi laiko destrukcijos kodų ir nori iš jos atimti. Valdžia praminė Morte Destrukcijos komitetu ir paskyrė premiją. Pirmame epizode, Morte savo įkaitu paima Kyrie Illunis talentingą vyrėją. Kuris negalėdamas gauti darbo kaip žmogus užsidėjo dirbtines ausis ir įsidarbino gyvūnų bare.

Prie jų kompanijos atsitiktinai prisijungia meškiukas Taupy Toplan, herojus už pinigus. Taupy kenčia, kai jį kas nors pavadina meškiuku. Taip Destrukcijos komitetas išauga iki trijų narių.

Destrukcijos komitetą persekioja Pasaulio išgelbėjimo komitetas. Kai kuriose scenose, tai yra beveidžiai kariai, tačiau pagrindiniais persekiotojais tampa Rhi'a Dragunel ir Naja Gref. Bent jau Naja savo elgesiu parodo, kad visai nenori pagauti Destrukcijos komiteto, nors žodžiais deklaruoja ir ką kitą.

Serialas leidžia pažvelgti į kiek įdomesnį nei paprastai pasaulį, tačiau neieškokite jame daug logikos. Tiesiog atsiplaiduokite ir mėgaukitės.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2008

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę