Animacija. Samurai Champloo

Pažiūrėjus ne tokį populiarų anime serialą kyla problema, nes neįmanoma rasti iliustracijų recenzijai.

Dėl to kad negalėjau rasti iliustracijų atsisakiau aprašyti Zetman, The Big O, tačiau šį serialą tikrai norėčiau rekomenduoti savo reguliariems skaitytojams.

Šis serialas nėra panašus į kitus anime, tuo kad jis neturi vientisos istorijos siejančios visas serijas. Tai greičiau kaip amerikietiški serialai, kurie pasakoja atskiras istorijas. Tiesa, viena istorija kartais trunka dvi ar tris serijas, todėl žiūrėti atsitiktinę seriją nebūtų pati geriausia idėja.

Pagrindinė veikėja – penkiolikmetė Fuu paprašo dviejų vyrų padėti jai surasti samurajų, kuris kvepia saulėgrąžomis. Taip prasideda kompanijos kelionė po Edo laikotarpio Japoniją. Kai kurios serijos perteikia Japonijos kultūrą ir istoriją, bet kitos serijos yra visiškai... Sakykim, keistos. Pavyzdžiui, kai lošia beisbolą prieš amerikiečius.

Mugen – devyniolikmetis keliautojas, kuris bastosi be tikslo ir sutikęs gerą kovotoją meta jam iššūkį. Pamatęs kito kovotojo judesius, kurie jam patinka, įkomponuoja juos į savo repertuarą. Mugen negali pakęsti jokių autoritetų, todėl nuolatos veliasi į kovas prieš jakuzas ar vietinius valdininkus.

Jin – dvidešimtmetis roninas, mažai kalbantis, jis kovoja griežtai pagal samurajų kovos taisykles, kurias jis išmoko lankydamas dojo. Jin dėvi akinius, kas buvo labai retas dalykas Edo eroje.

Ar žinote, kokia dažniausiai keliautojų Edo laikotarpyje frazė? Noriu valgyti.

Pažiūrėkite, šis anime tikrai išsiskirs iš kitų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 26

Kūrimo metai: 2004 – 2005

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę