Animacija. The Heroic Legend of Arslan

Tokius serialus mes galėtume kurti remdamiesi savo istorija, tuo tarpu šis remiasi persų tautosaka.

Pirmoji serija man pasirodė labai panaši į kryžiuočių ir pagonių kovas.

Šalies Lusitania gyventojai yra religiniai fanatikai ir jie tiki, kad visi žmonės turi būti lygūs. Tačiau būdami lygūs daugelis iš jų yra neturtingi, išskyrus, savaime suprantama, karališką šeimą ir šventikų luomą. Tuo tarpu šalyje Pars visi žmonės yra labai turtingi, išskyrus vergus, kurie nėra laikomi žmonėmis ir neturi jokių teisių, tačiau savo šeimininkams padėjo susikrauti turtus.

Istorija prasideda nuo didžiulio mūšio tarp Lusitania ir Pars. Lusitania nėra laimėjusi nei vieno mūšio prieš Pars, tačiau šį kartą jie pasitelkia magiją, išdavikus ir sutriuškina Pars armiją.

Mūšyje pirmą kartą dalyvauja ir keturiolikmetis princas Arlsan. Tik dėka talentingo ir ištikimo kario Daryun jis nežūsta, tačiau tikrasis karalius dingsta be žinios. Taip Arslan tampa atsakingų už visos imperijos likimą ir ateitį. Berniukas yra gana jautrus ir nenori, kad kariai žūtų be reikalo, nenori, kad kentėtų nekalti žmonės. Jis ateina padėti paprastiems žmonės ir pasiteirauti kaip jiems sekasi. Tačiau didžiausias Arslan noras yra panaikinti vergiją, tačiau šitam norui nepritaria ne tik didikai, bet dažnai ir patys vergai.

Daryun yra vienas iš geriausių Pars imperijos riterių. Ištikimas princui kaip šuo, nesitraukia nuo jo nei akimirkai, o einant miegoti visuomet reikalauja, jog būtų leista budėti šalia princo durų.

Narsus yra antrasis žmogus, kurį princas užverbuoja į savo patarėjų komandą. Jis yra geriausias Pars imperijos strategas ir planuoja visus mūšius.

Vėliau prie Arlsan kompanijos prisijungia ir daugiau pagalbininkų. Kiekvienas iš jų pasižymi įvairiais tik jam vienam būdingais talentais.

Pagrindiniai priešininkai iš Lusitania stovyklos yra Silvermask ir Etoile.

Silvermask neįtikėtinai stiprus karys, kuris savo talentu gali varžytis su Daryun. Jis siekia bet kokia kaina nužudyti Arslan, iš kur kyla toks jo pyktis bei kodėl jis dėvi sidabrinę kaukę sužinosite žiūrėdami serialą.

Etoile yra to paties amžiaus kaip ir Arlsan. Etoile labai karštai ir naiviai tiki visais religiniais mokymais ir nesupranta, kodėl Pars'iečiai nenori atsiversti tikėti į tikrąjį dievą. Nedidelis spoileris. Iš pradžių jis atrodo kaip berniukas, tačiau paskutinėje sezono serijoje atskleidžiama, jog iš tiesų tai yra mergaitė.

Vos nepamiršau paminėti, jog šiame pasaulyje egzistuoja magija, tačiau jinai naudojama labai ribotai, dažniausiai nugalėtiems priešininkams pabėgti iš kovos lauko.

Nuo pat pirmos serijos Arslan tikslas yra atkovoti užgrobtą Pars sostinę. Pirmas sezonas baigiasi pakilia nuotaika, tačiau dar labai toli nuo galutinės pergalės. Antras sezonas turėtų pasirodyti kitais metais.

Tokio tipo serialai galėtų būti geras būdas mokyti istorijos, atskleisti tų laikų žmonių aprangą, ginklus, prietarus.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 25

Kūrimo metai: 2015 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę