Animacija. Wander over yonder

Man labai patiko Jimmy Two-Shoes ir buvo gaila, kad jis greitai baigėsi. Ką gi, atradau serialą, kuris labai panašus savo dvasia.

Pagrindinis serialo veikėjas Wander (tas kailinis oranžinis) yra nesveikas optimistas, jis nori draugauti ir padėti visiems žmonės. Wander nesupranta, jog žmonėms gali nereikėti pagalbos arba kad jie pyktų.

Jo nuotykių partnerė Silvia (mėlynas arklys) traukia savo draugą iš bėdos, kai jis nesupranta, jog vien gerais ketinimais nieko nelaimėsi. Silvia yra labai stipri ir atidaužo daugybės blogiečių snukius.

Jie kartu keliauja po galaktiką, kiekvieną kartą vis kitoje planetoje ar kosminiame laive patirdami daug nuotykių, sutikdami vis kitokius vietinius gyventojus.

Keliaudami jie dažnai susiduria su pagrindiniu blogiečiu Lord Hater (skeletonas). Kai šis pasirodo ekrane pradeda groti roko muzika (priežastis žiūrėti). Lord Hater nori būti didžiausias galaktikos valdovas, tačiau daugelį jo užkariavimo planų sugriovė Wander su savo kvailais žaidimais ir noru draugauti. Todėl Lord Hater vadina save didžiausiu Wander priešu, nori jį pagauti ir nužudyti.

Lord Hater vadovauja Watchdog armijai. Tai tokios akys su kojomis. Armijos vadas Commander Peepers kuria užkariavimo planus ir gelbėja savo šeimininką iš įvairių blogų situacijų. Pats Lord Hater be Commander Peepers pagalbos nesugeba padaryti beveik nieko.

Lord Hater laivas yra kaukolė, kai jis nori išlipti, laivas išsižioja ir išsivynioja liežuvis. Tuo tarpu Wander po galaktika keliauja ne kosminiame laive, o muilo burbule.

Šiame seriale nėra jokių paslėptų gilesnių minčių, tačiau visuomet įdomu žiūrėti, kaip Wander bandys gerais darbais ir nuotaika užkrėsti kitus.

Serijos ilgis: 22 min, epizodą sudaro dvi istorijos (dažniausiai)

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 55

Kūrimo metai: 2013 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)