Animacija. Jimmy Two-Shoes

Sveiki atvykę į pačią bjauriausią vietą žemėje – Miseryville.

Miseryville yra pati nelaimingiausia vieta pasaulyje, kurioje gyvena įvairūs monstrai valdoma Lucius Heinous VII. Mieste įsikūrusi tik viena kompanija - Misery Inc. taip pat valdoma Lucius, kuri gamina įvairiausius daiktus sukeliančius tik nusivylimą, nepasitenkinimą, pyktį.

Kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo pagrindinis veikėjas yra James "Jimmy" Two-Shoes – keturiolikmetis berniukas neįtikėtinas optimistas, galima sakyti - laimės kūdikis. Jo gyvenimo tikslas yra skleisti džiaugsmą visur ir visada, kas savaime suprantama nepatinka miesto valdytojui Lucius.

Beezy J. Heinous – yra geriausias Jimmy draugas, tačiau taip pat jis yra ir Lucius sūnus. Beezy yra didelis tinginys, mėgstamiausia jo veikla yra gulėti ant sofos priešais televizorių valgant čipsus.

Heloise – neįtikėtinai protinga mergaitė įsimylėjusi Jimmy, tačiau Jimmy nesupranta jos užuominų, bet to dažnai prisipažinimus sutrukdo Beezy. Heloise dirba Misery Inc. ir dauguma kompanijos produktų yra jos išradimai.

Kaip jau galėjote suprasti - tai yra visiškai vaikiškas serialas, beprotiškai pamišęs absurdiškame pasaulyje, tačiau man patiko neįtikėtinai pozityvus pagrindinis veikėjas, bet kokioje situacijoje savo kvailais veiksmais sugriaunantis galimybę skleisti neviltį.

Geriausia serija. Prisipažinsiu, kad nežinau kuri serija yra geriausia, todėl pasirinkau pirmo sezono antrą epizodą „I've Totally Shredded My Cheese“. Jimmy kieme išsiveržia geizeris, ant kurio užlipęs Jimmy ištaria frazę „I've Totally Shredded My Cheese“. Ta frazė visiems taip patinka, kad jis tampa miestelio žvaigžde. Lucius pasamdo Jimmy reklamuoti jo dietinį gėrimą pagamintą iš aštuonių rūšių riebalų, kurio niekas neperka. Gėrimas akimirksniu tampa sėkme.

Serijos ilgis: 22 minutės, paprastai seriją sudaro du epizodai.

Sezonų skaičius: 2

Epizodų skaičius: 52

Kūrimo metai: 2009-2011

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę