Animacija. Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine

Šios anime kūrėjai, nusprendė pasiūlyti kitokį žvilgsnį į Lupin III pasaulį.

Viena iš priežasčių, kodėl aš nemėgstu anime, kad jose papų būna daugiau nei proto. Japonams papai yra tas pats kas Disney dainos. Būtent tokia ir yra ši anime.

Tai yra trylikos dalių istorija, iš pirmo žvilgsnio serijos atrodo kaip atsitiktinių nusikaltimų virtinė, tačiau dvyliktoje ir tryliktoje dalyje viskas yra logiškai paaiškinama. Šioje istorijoje sutiksite visus Lupin III pasaulio personažus, kuriuos aš pristačiau anksčiau, tačiau čia jiems tenka netradicinės rolės.

Kaip jau galėjote suprasti pagrindinis šios anime personažas yra Fujiko Mine, kiekvienoje serijoje taip pat sutiksite ir bent vieną kitą kompanijos personažą. Lupin III su jam būdingų užsidegimu siekia Fujiko ir krečia pokštus, tačiau jis nedraugauja kitais personažais. Jigen yra buvęs apsauginis bandantis pradėti nusikaltėlio karjerą. Ishikawa – nusivylęs savo kardo valdymo talentais, pastoviai išpjauna kokius nors zuikučius ir panašius niekus, be to nori, kad Fujiko būtų jo mergina. Zenigata neįtikėtinai protingas ir įžvalgus, tačiau tuo pačiu labai panašus į korumpuotą policininką.

Istorija prasideda nuo to, kad Lupin III ir Fujiko yra nusitaikę į tą patį grobį. Fujiko pirmoje serijoje ir apskritai visame seriale savo kūną mėgsta naudoti lyg ginklą. Kai Lupin III stengiasi, kad nenukentėtų nekalti žmonės, Fujiko aukų skaičius nėra svarbus, jeigu tik jai pavyks pasiekti savo tikslą. Vėliau paaiškėja, jog Fujiko imasi ne tik vagysčių bet ir kitų darbų, tačiau jinai turi savo taisykles/standartus, todėl užduotį nebūtinai įvykdo, o elgiasi taip kaip jai atrodo geriausia.

Vienas dalykas į ką turbūt greitai atkreipsite dėmesį, tai apuokagalviai žmonės. Jie atrodo keistai ir nesiderina prie normalaus pasaulio suvokimo. Nesijaudinkite dėl jų per daug, paskutinėje dalyje viskas bus paaiškina.

Paskutinis dalykas, kurį verta paminėti – animacijos stilius. Niekada tokio dar nebuvau matęs. Dažnai kadrų kraštai yra tarsi pieštuku patušuoti, patamsinti. Nesu tikras, kodėl buvo pasirinktas toks sprendimas, tačiau turiu pripažinti, jog man jis patiko.

Serijos ilgis: 23 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2002

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę