Animacija. My Gym Partner's a Monkey

Ar leistumėte savo vaikams žiūrėti multiką, kuriame beždžionė nuolat grožisi savo užpakaliu?

Dvylikos metų berniukas Adam Lyon dėl klaidos (pamanius, jog jis yra liūtas) buvo perkeltas į Charles Darwin Middle School gyvūnų mokyklą. Ir kaip jau galėjote suprasti iš pavadinimo, jo kūno kultūros partneriu tapo beždžionėlė Jake Spidermonkey. Visas veiksmas vyksta mokykloje, kur dažniausiai dėl Jake kaltės Adam patiria daug nuotykių.

Paprastai Adam ir Jake draugų būrį sudaro tukanas Lupe, žirafa Ingrid (kuri įsimylėjusi Adam), labai protinga gorila Winsor ir pitonas Slips.

Kiti įdomesni dažnai sutinkami personažai. Direktorius varlė Poncherello Pegone Pixiefrog, jo vienintelis tikslas išvengti teisininkų ir mokyklos padavimo į teismą.

Ryklys Virgil "Bull" Sharkowski, kadangi, vandens gyvūnai negali kvėpuoti oru, tai jis nuolatos vaikšto su vandens ausinėmis. Jis yra mokyklos chuliganas, jam patinka mušti kitus vaikus.

Kūno kultūros treneris Coach Tiffany Gills yra auksinė žuvelė akvariume. Gana ironiška, kai kūno kultūros treneris pats nesugeba padaryti jokio pratimo, kuriuos daryti verčiami moksleiviai.

Beždžionė(?) Maurice Mandrill visiškai nekompetentingas mokyklos psichologas, dvasinis vadovas ir mokinių patarėjas. Ar nors viename multike yra kompetentingas psichologas?

Kai rodoma mokykla, kiekvieną kartą ant ženklo būna užrašytas koks nors juokingas užrašas (pvz. cheetah never win), žiūrint per televizorių vargu ar įmanoma visuomet perskaityti ir suprasti pokštą, bet jeigu žiūri per kompiuterį, tikrai verta tais momentais paspausti pauzę.

Apskritai šiame multike keliami realaus pasaulio klausimai, tačiau jie išsprendžiami per gyvūnų prizmę. Pavyzdžiui globalinis atšilimas reiškia, jog ištirpo sniegas skirtas šaltojoje mokyklos dalyje studijuojantiems moksleiviams tokiems kaip pingvinai ar baltos meškos.

Geriausia serija. Pasirinkau antro sezono penktą seriją Poop Scoop. Pradžioje visi sunkiai dirba, kad išleistų laikraštį, tuomet paaiškėja, jog laikraštis naudojamas tik užpakaliui nusišluostyti ir niekas jo neskaito. Adam nusprendžia, jog reikia rašyti tokias įdomias istorijas, kad mokiniai norėtų skaityti. Man šita serija patiko, nes labai gerai parodijuoja žurnalistiką, paaiškina kuo skiriasi geltonoji spauda nuo melo. Apskritai visos šio multiko serijos pilnos tokių „auskinių“ tiesų.

Serijos ilgis: 22 min, paprastai seriją sudaro dvi istorijos.

Sezonų skaičius: 4

Epizodų skaičius: 98

Kūrimo metai: 2005-2008

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)