Animacija. Lupin III

Kas galėjo pagalvoji, jog japonai pamišę dėl Lupeno?

Tiesa, jie pamišę dėl Lupin III, kuris autoriaus teigimu yra Arsenijaus Lupeno anūkas. Apie šį personažą yra sukurta daugybė mangų (japoniški komiksai), anime (japoniška animacija) tiek serialų, tiek filmų. O naujausias filmas pasirodys 2014 metų rudenį.

Susipažinkime su personažais.

Arsene Lupin III – vagis džentelmenas. Jis viską daro su stiliumi pavyzdžiui kaip ginklus naudoja kramtomą gumą ir cigaretes, pabėgimui – valtį geltono guminio ančiuko išvaizdos. Niekada nesėdi sudėjęs rankų ir visuomet galvoją ką ir kaip apvogti.

Daisuke Jigen – vyras su ožio barzda. Jis yra labai taiklus šaulys, pataiko visur, visada iš bet kokio ginklo. Geriausias Lupin draugas, jį kartu su Lupin galima sutikti gerokai dažniau nei kitus personažus.

Goemon Ishikawa XIII – samurajus, garsaus japonų bandito palikuonis. Jis turi kardą, kuris kertą bet ką, reikalui esant supjausto net ir namus. Tylus ir ramus personažas, linkęs pamedituoti. Lupin ir Jigen į jį kreipiasi kaip į atsarginį padėjėją prireikus pagalbos.

Fujiko Mine – abejotinos moralės moteris, kuriai rūpi tik pinigai ir jos gyvybė, dėl šių dalykų jinai padarys bet ką, net gi išduos draugus. Ypač draugus. Kaip Jigen vieną kartą pasakė: Fujiko keičia puses dažniau nei šukuosenas.

Lupin yra įsimylėjęs Fujiko, todėl dėl jos padarys bet ką, dažnai gelbėja jos gyvybę, bet pačiai Fujimo tai nė motais.

Koichi Zenigata – detektyvas, kuris paskyrė savo gyvenimą, tam kad suimtų Lupin. Dažnai vaizduojamas kaip nevykėlis, tačiau padedamas Lupin sugeba suimti daugybę kitų ieškomų nusikaltėlių.

Visuose multikuose vyrai atrodo beveik identiškai, tačiau Fujiko kiekvieną kartą atrodo vis kitaip, gal bendru bruožu nebent būtų galima pavadinti didelę krūtinę.

Lupin ir draugai patiria daug nuotykių, tačiau beveik visuomet lieka be grobio. Vieną kartą skubėdami išbarsto pinigus, kitą kartą paaiškėja, jog slaptasis lobis yra senovinė romėnų gyvenvietė ir tokio lobio nėra kaip pasiimti su savimi.

Geriausia serija. Pasirinkau Part II epizodą A Bouquet of Bills Blossom in Rio's Sunset. Lupin ir kompanija girti įvažiuoja į garsiąją Rio Jėzaus skulptūrą, dėl to yra pasodinami į kalėjimą. Tačiau, tai buvo ne atsitiktinumas, o specialiai suplanuota operacija, kad turėtų alibi apiplėšimo metu. Padėdami Fujiko vyrai pabėga iš kalėjimo, kad apiplėštų stadiono bilietų kasą futbolo žaidimo metu. Serijos gale, jie pavagia Jėzų ir išskrenda.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 228, tik 79 įgarsinti angliškai.

Kūrimo metai: 1971 - 1985

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę