Knyga. Morisas Leblanas - Arsenijus Lupenas - vagis džentelmenas

Tik 122 puslapių knygutė, spėkit kiek kainuoja? Kaina užrašyta ant nugarėlės yra 3 rubliai ir 30 kapeikų, bet aš mokėjau vieną litą.

Šią knygą nusipirkau, nes Facebook man labai įkyriai siūlė tapti Arsenijaus Lupeno fanu ir aš norėjau sužinoti kas jis per vienas.

Knygutę sudaro devyni skyriai arba apsakymai, kurie iš principo tarpusavyje siejasi tik tuo, kad visi yra apie Lupeną ir nieko daugiau. Rašytojo stilius yra siaubingas. Vienos istorijos yra pasakojamos pirmuoju asmeniu, kitos – trečiuoju, o trečios iš viso iš pradžių papasakojama situacija, po to pridedamas Lupeno paaiškinimas.

Ir vis dėl to Lupenas mane sužavėjo. Jis yra džentelmenas ir dėl merginos, kuri jam patinka, gražina pavogtus daiktus, sėda į kalėjimą. Kita vertus Lupenas labai įžūlus, jis iš anksto praneša ką ir kada pavogs arba kada pabėgs iš kalėjimo. Jis pavagia Šerloko Holmso laikrodį, po to jam dar atsiunčia taksi.

Tačiau svarbiausia Lupenas yra vagis ir niekada nenusižengs šiai taisyklei, jis pavogs viską ką galės, bet niekada nenužudys žmogaus.

Mano vertinimas

– rekomenduoju visiems susipažinti su Lupenu.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)