Animacija. The Life and Times of Juniper Lee

Šio multiko kūrėjai norėjo sukurti kažką panašaus į Buffy - vampyrų žudikė. Pažiūrėkime kas jiems gavosi.

Žemėje lygiagrečiai egzistuoja du visiškai atskirti pasauliai: žmonių ir magijos. Žmonės nemato monstrų, monstrai nemato žmonių ir negali vieni kitų niekaip įtakoti. Te Xuan Ze yra balanso saugotojas, tik jis/ji mato abu pasaulius iš karto. Te Xuan Ze galios ir pareigos Lee šeimoje pereidavo iš kartos į kartą ankstesnioji saugotoja Jasmine Lee (senelė) paseno ir tikėjosi, jog jos darbą perims sūnus, tačiau šį kartą buvo peršokta viena karta ir naująja saugotoja tapo jos anūkė Juniper Lee.

Per vieną magišką atsitikimą Ray Ray Lee taip pat gavo dalį Juniper galių. Tiesa pasakius, jis gali tik matyti magiškas būtybes, tačiau neturi kitų Te Xuan Ze galių. Saugoti pasaulį vaikams padeda magiškas šuo Monroe. Paprastiems žmonėms jis tiesiog daug lojantis šuo, tačiau turintys magiškų galių gali suprasti ką jis kalba.

Juniper yra vienuolikos metų mergaitė, jinai norėtų leisti laiką su draugais, tačiau dėl savo pareigų, jinai dažnai turi sugalvoti keistus pasiteisinimus ir palikti draugus ant ledo. Jai patinka klasiokas Marcus Conner, todėl kai kuriose serijose gausu vaikiškos romantikos, tačiau magiškas pasaulis su savo problemomis neleidžia Juniper parodyti savo susižavėjimo. Serijos dažnai baigiasi snukių daužymų.

Ray Ray yra hiperaktyvus aštuonių metų berniukas, kuris dažnai svajoja, jog pats yra Te Xuan Ze. Jis niekada nepristinga energijos ir žavisi beveik viskuo nesvarbu tai geri ar blogi dalykai. Smagu žiūrėti kaip berniukas ginčijasi, kariauja su Monroe.

Tai neabejotinai vaikiškas serialas ir jame nereikia ieškoti kokių nors gilių minčių, tačiau lengvas humoras turi savo žavesio. Žiūrint šį serialą būtina kiekvieną seriją pažiūrėti iki galo. Pačiame gale ekranas padalinamas į dvi dalis, vienoje pusėje rodomi epizodo kūrėjai, o kitame koks nors trumpas pokštas susijęs būtent su ta serija.

Geriausias epizodas. Pasirinkau pirmo sezono devintą epizodą „The World According to L.A.R.P.“. Vyresnysis Juniper brolis Dennis yra didelis LARP (aka fantastiniai lauko žaidimai) fanas. Norėdamas, pasiruošti kitam žaidimui Dennis pavagia kelis Juniper magiškus daiktus, tarp kurių patenka amuletas leidžiantis matyti magiškas būtybes ir auksinė taurė.

Demonas Maret nori gauti auksinę taurę, kadangi, jinai suteikia specialių galių ir pasiunčia savo tarnus pavogti tą Lee brolį, kuris juos mato. Tačiau tarnai susimaišo ir pagrobia ne tą brolį. Dennis papuolęs pas demonus mano, jog čia eilinis LARP žaidimas ir didvyriškai vaidina savo rolę.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 40

Kūrimo metai: pirmas 2005-2007

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)