Animacija. Rick and Morty

Tai populiariausias animacinis serialas suaugusiems šiuo metu.

Turiu prisipažinti, jog manęs jis ilgai neužkabino. Visų pirma aš mėgstu gražų, animacinį stilių ir šio serialo stilius, neįspūdingas. Antra pirmos trys serijos manęs visai nekabino. Savaime suprantama, aš jų nežiūrėjau iš karto. Taigi, kad aš užsikabinčiau prireikė šiek tiek laiko.

Tai serialas apie senelį ir anūką patiriančius be protiškus nuotykius. Pats pavadinimas yra užuomina į Back to the Future filmą, kuriame pamišęs mokslininkas ir jaunuolis keliavo laiku į ateitį. Tai yra viena, lengviausiai pamatoma užuomina į kitus filmus. Kiekvienoje serijoje jų pilna ir pastebėti visų, bent pusės… Aš tikrai negaliu. Tačiau visuomet malonu, kai randi į užuominų į tau patikusį filmą.

Rick Sanchez yra pamišęs alkoholikas mokslininkas. Beth, kurios namuose gyvena, tėvas bei Morty ir Summer senelis.

Morty Smith yra pakankamai kvailas keturiolikmetis ir dėl to, kad daug laiko praleidžia su savo seneliu, turi problemų mokykloje. Tėvas Jerry dažnai bando sutrukdyti jo nuotykiams su seneliu bei apskritai atsikratyti Rick, tačiau dažniausiai jam to padaryti nepavyksta, nes Beth visuomet užstoja savo tėvą.

Priešingai nei filme Back to the Future Rick ir Morty keliauja ne laiku, bet į alternatyvias visatas ir nekartą sutinka savo antrininkus. Viena serijos linija dažniausiai būna apie kelionę, kita apie šeimos konfliktą tarp Jerry ir Beth. Net gi pats Rick vienoje serijoje pastebi: jeigu jūs tiek daug konfliktuojate, kodėl dar neišsiskyrėte?

Kaip ir priklauso amerikietiškiems serialams, šitame daugybę kartų minimas F žodis, kad išsigelbėtų nuo ateivių veikėjai turi bėgti nuogi, kitoje planetoje rasė nustatoma pagal spenelių formą ir yra daugybė kitų temų, dėl ko serialo geriau nerodyti vaikams.

Viena mintis dažnai kartojama seriale: gyvenimas yra beprasmis. Vienintelis tikras dalykas, kad visi kažkada miršta. Žiūrėti televizija su šeima, gali būti pats geriausias ir prasmingiausias dalykas, kurį jūs galite padaryti.

Jaučiu, kad mano žodžiai neįtikins jūsų pažiūrėti serialo, todėl leiskit rekomenduoti keletą serijų. Pirmo sezono ketvirta serija M. Night Shaym-Aliens! - šioje serijoje Rick ir Morty yra pagrobiami ateivių, ši serija tarsi anti-Inception. Antro sezono ketvirta serija Total Rickall – tai serija apie parazitus, kurie minta teigiamais prisiminimais. Antro sezono šešta serija The Ricks Must Be Crazy – Rick sukurė akumuliatorių, kuris yra mini pasaulis, deja, jo akumuliatorius nustojo veikti, irgi Inception.

O kokie epizodai jums labiausiai patiko?

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 3

Epizodų skaičius: 22

Kūrimo metai: 2013 – ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę