Animacija. Stars Align

Esate girdėję apie minkštą tenisą? Turiu įtarimo, kad Lietuvoje nėra nei vieno žmogaus girdėjusio apie šį sportą, nekalbant jau apie sportininkus.

Kaip jau supratote iš užuominos, šis anime yra apie minkštą tenisą, o tiksliau apie grupę moksleivių, kuriuos vienija berniukų minkšto teniso klubas. Berniukai yra labai skirtingų charakterių ir ateina iš skirtingų šeimų, nepristatinėsiu kiekvieno atskirai.

Serialo pradžioje teniso klubas yra bėdoje. Per paskutinius kelis metus berniukų klubas nesugebėjo praeiti nei vieno etapo mokyklų regiono turnyre, todėl naujoji moksleivių prezidentė pažadėjo uždaryti klubą, kuris jos nuomone švaisto lėšas, kurios galėtų būti efektyviau panaudotos, kitų mokyklos klubų, kurie sugeba laimėti regiono varžybose.

Toma Shinjo – minkšto teniso klubo prezidentas ir geriausias žaidėjas, nori surasti sprendimą, kaip išsaugoti klubą. Viena iš priežasčių, kodėl jis nori išsaugoti klubą yra ta, kad jo vyresnysis brolis anksčiau irgi priklausė šitam klubui ir pasiekė tikrai gerų rezultatų. Deja, su dabartiniais klubo nariais jis nemato vilties, tačiau jo laimei į mokyklą atėjo naujokas.

Maki Katsuragi yra pagrindinis serialo veikėjas, jis pereina į naują mokyklą. Kadangi gyvena tik su motina, o motina daug laiko praleidžia darbe, tai daugelis namų ruošos darbų krinta ant Maki pečių. Berniukas turi labai gerą sportinę formą, nors jokiam sporto klubui paskutiniu metu nepriklausė ir priklausyti nesiruošia. Maki atmeta Toma pasiūlymą prisijungti prie klubo kelis kartus iš eilės, kol pagaliau jie sutaria dėl abi puses tenkinančių sąlygų.

Maki nėra niekada anksčiau žaidęs minkšto teniso, tačiau sugeba labai greitai perprasti naujo sporto subtilybes ir greitai tampa geriausiu klubo žaidėju. Tačiau jo prisijungimas prie klubo tuo nesibaigia. Jis sukeičia teniso žaidėjų poras, tuo padarydamas jas stipresnes, bei pasiūlo kiekvienai porai, kur jinai turėtų patobulėti bei kokias strategijas taikyti. Berniukų minkšto teniso rezultatai šokteli.

Šis serialas nėra toks, kaip kiti serialai apie sportą. Nors pagrindinėje linijoje kalbame apie berniukus ir jų pasiekimus, antroji linija yra gerokai tamsesnė. Beveik kiekvienas berniukas turi problematiškus tėvus. Greičiausiai, kad ir kokius blogus tėvus sugalvosite, jie yra šitame seriale. Vienas tėvas yra girtuoklis ir muša savo vaiką, kitas nori kontroliuoti kiekvieną jo žingsnį, trečias nemyli ir tai kartoja vaikui kiekvieną dieną, ketvirtas niekina vaiką dėl pasirinkto sporto… Aišku, visi blogi dalykai įtakoja berniukų elgesį… Atvirai pasakius, nesu nieko panašaus manęs nei viename anime.

Pabaigti noriu, deja, blogais, liūdnais dalykais. Pažiūrėję dvyliktą epizodą galbūt pagalvosite, kad serialas taip negali baigtis, liko per daug neatsakytų klausimų, nekantriai laukiu antro sezono. Deja, jo greičiausiai nebus. Originaliai serialas buvo suplanuotas kaip 24 serijų, tačiau prasidėjus serialo kūrimui, produkcijos komitetas nusprendė, jį sutrumpinti iki 12 serijų. Aš suprantu, kad kurianti kompanija bankrutuoja, nieko nepadarysi. Bet čia tyčia sutrumpinti serialą… Niekšai! Tai tikrai galėjo būti vienas iš geriausių 2019 serialų. Jis tikrai unikalus savo turiniu, pasižymi gera animacijos kokybe ir įdomia istorija, bet…

Serijos ilgis: 25 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2019

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)