Animacija. Golden Time

Ar norėtumėte mokyklinės romantikos?

Pagrindinis veikėjas yra Banri Tada – labai sumanus vaikinas. Serialo pradžioje yra parodoma kaip jis kūrybingai išsisuka iš keblių situacijų. Jeigu tai būtų serialas apie tai, sakyčiau, jog privalote jį pamatyti. Bet, deja, tai romantinė komedija. Baigęs mokyklą Banri nukrito nuo tilto, to pasekoje jis metus laiko turėjo gulėti ligoninėje ir prarado visus savo atsiminimus iki to momento. Dabar jis atvyko į Tokiją studijuoti teisės.

Mitsuo Yanagisawa yra pirmasis žmogus, kuri Bandri sutiko, kai pasiklydo eidamas į universitetą. Vaikinai nusprendžia tapti draugais. Mitsuo laikomas tikru gražuoliu ir negali atsikratyti merginų dėmesio.

Koko Kaga yra priežastis dėl ko jūs greičiausiai nežiūrėsite šito serialo. Koko nuo vaikystės augo kartu su Mitsuo ir savo fantazijose įsivaizduoja, kad taps Mitsuo žmona. Jinai persekioja Mitsuo ir nori su juo būti kiekvieną sekundę, tuo tarpu Mitsuo stengiasi nuo jos pabėgti.

Nesulaukdama Mitsuo dėmesio Koko po truputi įsimyli Banri. Iš pradžių ir su Banri Koko elgiasi nepakenčiamai (mano nuomone), bet Banri tam rodos visiškai neprieštarauja. Jinai taip pat nepakenčiamai elgiasi ir su visomis merginomis, kurios drįsta pažiūrėti į jos išrinktąjį. Kalbėjimas su kita mergina, jos nuomone yra neištikimybė. Jeigu žiūrėsite šį serialą, pastebėsite, jog laikui bėgant Koko po truputi keičiasi ir tampa vis labiau pakenčiama.

2D yra dar vienas Banri draugas. Tikrasis vaikino vardas yra Takaya Satō, o pravardę gavo dėl to, kad virtualus pasaulis jam labiau patinka nei realus pasaulis.

Chinami Oka yra filmų klubo narė, kuri pažįsta labai daug studentų. Oka labai mėgsta gražius žmones, todėl nori būti draugais su Mitsuo ir Koko. Mitsuo pakviečia Oka į pasimatymą, tačiau mergina jį atstumia. Vėliau Oka supranta, kad yra įsimylėjusi Mitsuo.

Jeigu planuojate žiūrėti šį serialą, laikas sustoti skaityti, nes noriu papasakoti keletą spoilerių.

Dar vienas žmogus, kurio nepristačiau yra Linda, tikrasis merginos vardas yra Nana Hayashida. Serialo eigoje mes pradeda matyti Banri praeitį. Banri mokykloje buvo tikras myžnius ir Linda visą laiką juo rūpinosi. Praleisdamas daug laiko su mergina Banri ją įsimyli (pažiūrėkite My Teen Romantic Comedy SNAFU). Būdamas ant tilo Banri laukia Lindos atsakymo, tačiau Linda ateina per vėlai. Jausdama kaltę dėl to kas atsitiko, Linda ir toliau rūpinasi Banri. Serialo eigoje kartas nuo karto atsitinka momentai, kai Banri pamiršta savo dabartį ir jį užplūsta praeities prisiminimai, tokiais momentais Linda yra vienintelis žmogus, kuris gali jį nuraminti.

Gal kas nors galėtų paaiškinti paskutinę serialo seriją? Tą momentą ant tilto kur Linda apsikabino Banri… Ir po to Linda tiesiog pabėgo į niekur… Tai kaip ten baigėsi su Linda?

Jeigu žiūrėsite serialą atkreipkite dėmesį į veidrodėlį, kaip jis atspindi veikėjo vidų.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 24

Kūrimo metai: 2014

Nuorodos:

Wikipedia

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)