Animacija. Gangsta

Aš norėčiau mokėti piešti tokiu stiliumi.

Veiksmas vyksta Ergastulum mieste, kurį valdo pasidalinusios mafijos grupuotės. Pagrindiniai personažai yra Worick Arcangelo ir Nicolas Brown vadinasi Handymen grupe, kuri priima užsakymus tiek iš policijos, tiek iš mafijos atlikti darbus, kurių nesiima atlikti niekas kitas.

Nicolas Brown seriale vadinamas Tag arba Twilight. Twilight - tai žmonės įgaunantys anti-žmogiškų galių pavartoję Celebrer vaistų. Supergalios turi savo kainą – daugelis Tag retai kada sulaukia daugiau nei trisdešimties metų, bei turi kitų defektų. Nicolas yra kurčnebylys. Visi Tag yra reitinguojami ir nešiojasi savo galios žymenis. Nicolas yra aukščiausio lygio A/0. Tag nėra laikomi žmonėmis, bet vergais ir turi tarnauti savo šeimininkui.

Worick Arcangelo yra Nicolas šeimininkas, tačiau vyrai visuomet elgėsi kaip draugai, o ne kaip tarnas ir šeimininkas. Worick, kai neatlieka mafijos užsakymų, dirba žigolo. Jis žigolo dirbo nuo trylikos metų.

Vyrai po miestą visuomet vaikšto mažomis gatvelėmis bei skersgatviais niekada nelenda į pagrindines miesto gatves.

Pirmas darbas, kurį gauna Handymen yra išžudyti naują grupuotę, kuri braunasi į pasidalintas mafijos teritorijas. Tą darbą vyrams pateikia policijos detektyvas Chad Adkins. Išžudę visą grupuotę Handymen palieka gyvą prostitutę Alex Benedetto ir net gi įdarbina ją savo kompanijoje.

Žmonių grupuotė nekenčianti Tag nuolatos kelia šurmulį, o ir senieji mafijozai norėtų persidalinti teritorijas, į miestą ateina neramūs, įdomūs laikai. Savo tematika serialas primena Black Lagoon.

Jeigu daskaitėte iki čia, tuomet turiu pasakyti liūdną naujieną – šis serialas neturi pabaigos ir turbūt jos niekada neturės, nes jį kurianti kompanija bankrutavo. O gaila, nes serialas gražiai nupieštas, įdomus ir daug žadantis.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2015

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)