Animacija. Sonny Boy

Tai yra keisčiausias anime kokį aš esu žiūrėjęs.

Kartais serialas būna keistas dėl to, kad turi originalų pasaulį, kartais dėl to, kad turi įdomius personažus, tačiau šis serialas yra tiesiog keistas. Žiūrint šį serialą kyla jausmas lyg skaitytum knygą, kurios kas antras puslapis išplėštas. Ta prasme kiekviena serija turi savo problemą, kurią veikėjai sprendžia, bet, kai pereini nuo vienos serijos prie kitos, kyla jausmas, kad dar kažkas atsitiko, ko tu nematei ir tu turi atspėti kas atsitiko pagal tai kaip veikėjai elgiasi dabar. Tai turbūt vienas iš tų serialų, kur pažiūrėjus seriją taip pat reikia pažiūrėti kaip tą seriją interpretuoja įvairūs youtube apžvalgininkai, kad geriau suprastum ką žiūrėjai.

Vieną dieną visa klasė su mokyklos pastatu tiesiog persikelia į kitą pasaulį. Netrukus visi pastebi, kad įgauna specialių galių. Kai kurios galios yra labai aiškios pavyzdžiui skraidyti, girdėti kitų mintis, kitos sudėtingesnės ir nelabai aišku kam reikalingos. Visi moksleiviai ieško būdų kaip sugrįžti atgal į originalų pasaulį.

Nors personažų yra labai daug, tačiau iš principo serialas sukasi apie tris personažus.

Nagara yra vaikinas, kuris nenori su nieko bendrauti ar nieko apskritai daryti. Jis tarsi džiaugiasi nuoboduliu. Iš pradžių buvo manyta, kad jo galia yra atrasti pasaulius, vėliau pradėta manyti, kad ta galia yra kurti naujus pasaulius.

Nozomi yra nepasiduodanti, nerimstanti mergina. Nozomi visuomet daro tai ką nori ir tai kas jai atrodo teisinga, nesvarbu ką mano kiti, kaip sunku tikslą pasiekti, ar kaip tai pavojinga. Jinai neduoda ramybės Nagara, ko pasekoje vaikinas ima keistis ir darosi labiau bendraujantis.

Nozomi galia yra keista. Jinai mato šviesos tašką, moksleiviai mano, kad jeigu jiems pavyktų pasiekti tą tašką, tuomet jie galėtų grįžti atgal į savo pasaulį.

Mizuho kaip ir Nagara yra vienišė. Ji visuomet vaikšto su krepšiu kuriame slepia savo senelės kates. Jinai pati kaip ir neturi supergalios, tačiau jos katės gali pristatyti bet kokį daiktą. Tačiau tas daiktas po kažkiek laiko išnyksta, nebent žmogus, kuris paėmė daiktą tinkamai atsilygina Mizuho arba Mizuho jaučia, kad daiktą dovanoja be jokių lūkesčių. Galimybė gauti bet kokį daiktą daro Mizuho labai svarbiu žmogumi, su kuriuo nori bendrauti visi moksleiviai.

Šis serialas turi vieną iš originaliausių, įdomiausių animacijos stilių. Man patinka serialo pasirinkta spalvų gama. Ir nors serialas pasakoja vieną istoriją, kai kurios serijos atrodo tarsi pabarstytos atsitiktinai. Šis serialas kelia daug įdomių filosofinių klausimų apie gyvenimą apskritai. Jeigu jūs patektumėte į kitą pasaulį, kuriame turėtumėte specialių galių: ar jūs liktumėte gyventi tame pasaulyje ar bandytumėte grįžti atgal į savo originalų pasaulį?

Tai yra keistas serialas, kurio aš negaliu vertinti taip kaip vertinu kitus serialus: patiko/nepatiko, man buvo įdomu jį žiūrėti ir todėl aš noriu jį rekomenduoti jums.

Kodėl serialas vadinasi Sonny boy? Aš neturiu supratimo.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2021

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)