Animacija. Hit monkey

Paprastai norint tapti superherojumi reikia būti paveiktam radiacijos, tačiau kartais jais tampa tiesiog paprasti gyvūnai. Šio serialo pagrindinis veikėjas yra paprasta beždžionė.

Ši beždžionė neturi jokių specialių supergalių. Neturi jokių karinių apmokymų. Jinai nėra ateivis. Tai paprasta beždžionė, kuri tiesiog paėmė ginklus į rankas ir išėjo žudyti žmonių. Žmonės pažiūrėję terminatorių bijo, kad dirbtinis intelektas išžudys žmones, ko jie turėtų iš tiesų bijoti, tai beždžionių su automatais.

Istorija prasideda tuo, kad Bryce Fowler yra pasamdomas nužudyti vieną japonų politiką. Žudikas įvykdo užsakymą, tačiau vietoj užmokesčio norima juo atsikratyti. Bryce pavyksta pabėgti, jį nusilpusį suranda beždžionių būrys, kuris dėl nesuprantamų priežasčių imasi vyrą gydyti. Tai beždžionių klaida. Tie kas pasamdė Bryce nori labai juo atsikratyti, šį kartą jie nužudo ne tik Bryce, bet ir visas beždžiones išskyrus vieną. Vienintelė likusi gyva beždžionė eina keršyti už savo giminaičių žūtį, o Bryce virtęs vaiduokliu tampa beždžionės mentoriumi.

Beždžionė visą serialą kalba „uh uh“, todėl mes turime interpretuoti ką beždžionė norėjo pasakyti iš Bryce monologų, kaip ir įdomi dinamika, bet be Bryce serialo nebūtų įmanoma žiūrėti.

Tai yra veiksmo serialas pilnas skerdinių, tikrai nevadinčiau šio serialo lengvu. Kiekvienoje serijoje kas nors nužudomas, kartais paprastai, bet dažniausiai brutaliai ir efektingai.

Mane šis serialas patraukė piešimo stiliumi ir spalvų gama. Jeigu atkreipsite dėmesį į visus fono elementus seriale, jie tikrai labai šauniai nupiešti. Ir jeigu ignoruosite faktą, jog tai yra beždžionės keršto istorija, scenarijus irgi tikrai neblogas.

Šioje svetainėje yra 17 puslapių apie animaciją ir tai yra pirmoji Marvel animacijos recenzija. Tikrai yra nemažai Marvel multikų ir aš esu juos žiūrėjęs, bet nei vienas iš jų nebuvo vertas mano dėmesio tiek, kad apie juos kalbėčiau. Kita vertus, jeigu jūs esate DC Universe fanas, šiuo klausimu ne ką geriau, šioje svetainėje yra aprašytas tik vienas animacinis serialas – Harley Quinn.

Pabaigoje vienas spoileris. Kaip jau minėjau Bryce yra vaiduoklis ir tai yra smagi serialo dalis, bet kai serialo eigoje iš niekur pradeda lįsti kiti vaiduokliai, man tai nepatinka. Kažkaip meh… ir tai numuša mano pasitenkinimą serialu, nors logiškai mąstant, jeigu yra vienas vaiduoklis, kodėl negali jų būti daugiau?

Serijos ilgis: 22min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2021 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)