Animacija. The Ghost and Molly McGee

Kur geriau kreiptis, jei ne į Disney, kai ieškote animacijos vaikams?

McGee šeima eilinį kartą kraustosi gyventi į naują miestą, šį kartą tai Brighton. Naujasis šeimos namas neblizga, ta prasme, jis ne tik aptriušęs, bet taip pat turi ir gyventoją – vaiduoklį vardu Scratch. Vaiduoklis, gyvenęs sau ramiai, nenori įsileisti naujų gyventojų į savo valdas, bet neįtikėtinas Molly optimizmas įtikiną šeimą pasilikti.

Teoriškai Molly ir Scratch turėtų būti priešingybės. Molly yra optimistė, norinti padėti žmonės. Scratch yra pesimistas, kurio darbas yra gąsdinti žmones, jis mėgsta kalbėti blogus dalykus apie žmonės. Bet žiūrint serialą viskas yra daug paprasčiau. Molly išsikelia kokį nors ambicingą tikslą, kurio viena negali įgyvendinti ir tuomet Scratch turi ateiti mergaitei į pakalba, kol viskas nesibaigė labai blogai.

McGee šeimos naujame mieste laukia standartiniai naujokių nuotykiai: pirma diena naujoje mokykloje, naujų draugų paieška, pažintis su kaimynais, gimtadieniai, kalėdos.

Tai nėra serialas visai šeimai, tai yra serialas vaikams. Serijos yra labai paprastos ir negilios, todėl suaugusiems greitai atsibos, tačiau skleidžiama pozityvi energija turėtų patikti vaikams. Vieną epizodą sudaro du nuotykiai. Kiekvienas nuotykis turi bent po vieną dainą, o kartais ir po dvi. Visai kaip pagal klasikinį Disney receptą.

Aš tikrai nesiūlau šito serialo žiūrėti jums, bet jeigu ieškote ko nors savo jaunesniems vaikams, šis serialas tikrai geras.

Serialas jau buvo atnaujintas antram sezonui.

Serijos ilgis: 2 po 11min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 10

Kūrimo metai: 2021 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)