Animacija. Otherside Picnic

Aš sakyčiau, kad gana keista situacija. Japonai yra įkvepiami Europos autorių kūrybos. O mes mėgaujamės japonų anime.

Lupin III buvo įkvėptas vagies džentelmeno Arseno Lupeno, kuris, deja, Europoje nesulaukė tokio populiarumo kaip Šerlokas Holmsas.

Na, o šis serialas buvo įkvėptas brolių Arkady and Boris Strugatsky kūrybos. Jeigu žinote šiuos autorius, tuomet jums nieko daugiau apie serialą žinoti nereikia.

Serialas prasideda momentu, kai studentė Sorawo Kamikoshi mąsto apie mirtį. Jos mintis nutraukia kita studentė Toriko Nishina, netrukus mes, žiūrovai, suprantame, jog jų susitikimas nėra paprastas – jos yra kitame pasaulyje.

Šiame seriale egzistuoja du pasauliai. Vienas yra normalus, kuriame gyvename jūs bei aš ir kitas – pilnas keistų padarų bei spąstų. Į kitą pasaulį galima patekti per specialias duris, suspaudinėjus teisingą kombinaciją lifte ar panaudojant specialų artefaktą. Įdomu, kiek žmonių pažiūrėję šitą serialą ėjo pasivažinėti liftais bandydami suspaudinėti teisingą kombinaciją?

Toriko su kitu pasauliu supažindino jos geriausia draugė Satsuki, kuri vėliau dingo. Dabar Toriko eina į kitą pasaulį su viltimi surasti savo draugę. Tuo tarpu Sorawo kitą pasaulį atrado pati, visiškai atsitiktinai ir iš pradžių džiaugėsi vienatve, kol negalėjo rasti kelio namo. Dabar Sorawo bijo eiti į kitą pasaulį, tuo tarpu Toriko veržiasi su didele energija, bet nenori eiti viena.

Visas serialas pagrinde sukasi apie šių merginų nuotykius ir jų sutinkamus keistus monstrus iš miesto legendų.

Nustokite čia skaityti, nes noriu dabar pakalbėti apie spoilerius. Aš tikėjausi, kad serijos bus susiję, bet jos susiję labai laisvai. Aš tikėjausi, kad bus paaiškinta kito pasaulio atsiradimo/egzistavimo priežastis, bet ne. Aš tikėjausi, kad merginos suras Satsuki, bet ne. Tai tarsi ne viena istorija, bet daug mažų istorijų, kurias jungia tie patys veikėjai ir tos pačios aplinkybės. Tai nedaro serialo blogesniu, tiesiog aš tikėjausi daugiau.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 12

Kūrimo metai: 2021

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)