Animacija. Duckman: Private Dick/Family Man

Jei šis serialas būtų sukurtas šiais laikais, jis būtų lyginamas su Rick and Morty. Bet jis buvo sukurtas maždaug dvidešimt metų anksčiau, todėl niekas apie jį nėra girdėjęs.

Turbūt reiktų iškarto perspėti, jeigu jums patinka Rick and Morty, nereiškia, kad jums patiks Duckman. Pirmiausia dėl to, kad tai nėra mokslinė fantastika, tai yra klasikinė amerikietiška komedija. Antra serialo pasirenkamos nagrinėti temos yra labai amerikietiškos. Pavyzdžiui IRS (amerikietiškas VMI analogas), mokiniai eina į mokyklą ginkluoti iki dantų pro metalo detektorių, kuris nepypsi, religija per televiziją. Mes lietuviai, žiūrime mišias iš Vatikano Velykų sekmadienį, tuo tarpu amerikiečiai turi ištisus kanalus skirtus šarlatanams ir nuolatos aukoja jiems pinigus. Mes tokios kultūros nesuprasime. Ir vis dėl to, aš noriu atkreipti jūsų dėmesį į šį serialą. Kodėl?

Todėl, kad šis serialas gilus kaip Marianų lovys. Jame pilna užuominų į įvairius filmus (Prisukamas apelsinas), animacinius serialus (Simpsonai) bei įvykius. Kai kurie dialogai/monologai yra trijų aukštų ir nesistebėkite, jeigu mokykloje turėję 10 iš anglų kalbos, nesuprasite ką veikėjas norėjo pasakyti, bet būtent tai mane ir žavi.

Kaip galite spėti iš pavadinimo pagrindinis veikėjas yra antis – privatus seklys vardu Eric Tiberius Duckman, tačiau neapsigaukite, serialas nėra detektyvas. Profesija čia yra tik tam, kad pagrindinis veikėjas galėtų sutikti naujus žmones. Duckman profesija galėjo būti bet kokia, kur reikia bendrauti su klientais, pavyzdžiui mechanikas.

Mes sutinkame Duckman po jo žmonos mirties. Jis turi du vaikus. Vyresnysis vardu Ajax turbūt yra vienas iš kvailiausiu personažų animacijos istorijoje, jaunesnieji Charles ir Mambo, turi dvi galvas, bet vieną kūną, yra didžiausi genijai. Duckman gyvena su savo žmonos sese Bernice, kuri nemėgsta Ducman ir nuolatos iš jo tyčiojasi, bet jinai taip pat rūpinasi vaikais, nes pats Duckman jais pasirūpinti nesugebėtų ir tai ne kartą parodoma seriale.

Kaip jau minėjau Duckman dirba privačiu sekliu, kartu su savo partneriu kiaule Cornfed. Cornfed yra viskas ko Duckman trūksta. Cornfed yra labai mėgstamas visų žmonių, turi daug draugų, labai gudrus, talentingas ir beveik supermenas, tik neskraido ir nebijo kriptonito. Duckman yra… bjaurus, egocentriškas ir tai turbūt gražiausi žodžiai, kuriuos galiu pasakyti.

Kiekviena serija nauja istorija, kurioje Duckman bando įveikti gyvenimo iššūkius, tačiau dažniausiai gyveno iššūkiai įveikia jį.

Serijos ilgis: 22 min.

Sezonų skaičius: 4

Epizodų skaičius: 70

Kūrimo metai: 1994 - 1997

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę