Animacija. Cells at Work! Code Black

Koks geriausias būdas mokytis biologijos? Jeigu jūsų atsakymas yra žiūrėti anime, tuomet jūs esate visiškai teisūs!

Šio serialo pagrindinis veikėjas yra raudona kraujo ląstelė dar vadinama eritrocitu. Jis yra naujas darbuotojas organizme, todėl nieko nežino ir kiti labiau patyrę kolegos supažindina eritrocitą su pasauliu. Eritrocitas apsilanko įvairiuose organuose ir susitinka su įvairiomis kitomis ląstelėmis.

Atvirai kalbant, turbūt neprisimenu, net dešimt procentų ką apie organizmą ar jo veikimą ir kitas ląsteles papasakoja serialas.

Veiksmas vyksta vyro kūne. Vyras patiria daug streso, valgo šlamštą, rūko, vartoja alkoholį, todėl jo vidus yra, sakykim, supuvęs ir nuolatos puolamas įvairių bakterijų.

Tiesa sakant, šio serialo žiūrėjimas man sukelia keistus, nemalonius jausmus. Kai aš matau kokiais supuvusiais koridoriais eritrocitas turi pristatyti orą, aš pradedu galvoti ar mano vidus irgi taip atrodo? Na, aš bent jau nerūkau, tačiau vis tiek negaliu pasigirti labai sveiku gyvenimo būdu. Sakykim, kad šis serialas truputi sukrečia, bet ne tiek dėl savo scenarijaus, kiek dėl pasaulio kuriame vyksta veiksmas.

Tai yra anime, todėl kai kurios ląstelės, sakykim, pavaizduotos per daug atvirai, provokuojančiai. Tačiau tai yra anime, todėl tarp ląstelių, savaime suprantama, nieko neatsitinka. Tiesa, trečias epizodas yra apie erekciją, todėl galbūt nereiktų rodyti šito serialo penktokams…

Šis serialas yra kitokia Cells at work serialo interpretacija. Originalus serialas vyko sveikame kūne, taigi, galbūt originalus serialas bus labiau tinkamas jūsų skoniui.

Bet kuriuo atveju, laukiu kada ir kiti mokykliniai dalykai bus pritaikyti šiuolaikiniam formatui.

Serijos ilgis: 24 min.

Epizodų skaičius: 13

Kūrimo metai: 2021

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)