Animacija. Yakitori: Soldiers of Misfortune

Ateiviai yra gyvūnai? Žinoma, kodėl gi ne.

Ateityje netikėtai į Žemę atvyko ateiviai, nukariavo Žemę ir įvedė savo tvarką. Visą žinomą tarpgalaktinę imperiją valdo Prekybos federaciją. Prekybos federaciją sudaro daugybė rasių: drambliai, katės, šunys, žiurkės, varlės ir turbūt ko nors dar nepaminėjau. Federacijos nariai skiriasi ne tik savo rasėmis, bet taip pat yra pasidalinę funkcijomis: vieni yra teisininkai, kiti derybininkai, treti kariai ir t.t.

Žmonių padėtis yra nedėkinga. Prekybos federacija mano, kad žmonės yra silpnapročiai, todėl realiai jiems tėra dvi galimybės: tapti patrankų mėsa neoficialioje federacijos armijoje arba valkatauti gimtojoje planetoje. Savaime suprantama, ne visi yra patenkinti tokia padėtimi ir bando ją pakeisti.

Yakitori yra pravardė visų kareivių iš Žemės. Šio serialo pagrindiniais veikėjais yra padalinys K321 sudarytas iš penkių skirtingų tautybių jaunuolių. Būrys gauna paskyrimą į Barką planetą apsaugos, parado misijai. Deja, viskas nebus taip paprasta.

Atvirai kalbant, serialo idėjos neatrodo labai originalios ir naujos, bet serialas yra tikrai įtraukiantis, kitaip nekalbėčiau apie jį.

Vienas dalykas, kuris mane erzina, kai armijos būrio nariai ginčijasi kaip maži vaikai be jokios logiškos priežasties. Ta prasme ginčas yra labiau sportinis interesas nei turi kažkokį tikslą. Personažai yra labai egoistiški, ko pasekoje sunku juos pavadinti simpatiškais ir pamėgti.

Ir paskutinis dalykas, kuris mane erzina, kai viena serija yra beveik dvigubai ilgesnė nei kitos. Aš suprantu, kad dabar serialai yra kuriami interneto platformoms, ne televizijai todėl nėra reikalo laikytis griežto standarto. Aš nesu prieš jeigu viena serija 10% trumpesnė, o kita 20% ilgesnė, bet dvigubai? Tiesiog padarykite dvi serijas.

Kaip jau minėjau serialas yra labai įtraukiantis. Aš nežinau ar bus antras sezonas, bet jeigu bus būtinai žiūrėsiu.

Serijos ilgis: 28 - 45 min.

Sezonų skaičius: 1

Epizodų skaičius: 6

Kūrimo metai: 2023 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)