Animacija. Totally Spies!

Leiskite jums pristatyti mano mėgstamiausią paauglystės serialą.

Įsivaizduokite, kad Čarlio angelai yra jaunesni, gerokai jaunesni. Nežinote kas yra Čarlio angelai? Įsivaizduokite, kad James Bond pakeičia trys mokinukės. Ar gi tai nėra nuostabus serialas?

Beveik visos serijos yra padarytos pagal tą pačią formulę. Parodomas nusikaltimas, trumpai pristatomas agentų gyvenimas mokykloje arba prekybos centre, vyksta misija, epizodas pabaigiamas mokyklinės/prekybos centro problemos sprendimu iš epizodo pradžios. Nors formulė yra paprasta, tačiau šis serialas turi 6 sezonus ir net 156 epizodus.

Serialas daugiausiai sukasi apie keturis pagrindinius personažus. Jerry yra WOOHP (World Organization Of Human Protection) įkūrėjas bei pagrindinis vadovas. Jis duoda merginoms misijas bei įrankius misijoms įgyvendinti. Kalbant apie įrankius, tie įrankiai gali būti lūpdažis – lazeris, akiniai, kurie gali matyti kiaurai sienas, limpančios pirštines leidžiančios lipti sienomis ir t.t, kaip ir priklauso klasikiniams James Bond filmams.

Trys merginos labiau skiriasi savo išvaizda nei charakteriu. Tiesa pasakius, sunku išvystyti personažų charakterius, kai mokyklai ar kitai nedarbo veiklai yra skiriama vos pora minučių, o didžioji serijos dalis skirta misijai.

Clover yra blondinė, kuri darbo metu rengiasi raudonai. Jinai greičiau ir dažniau nei kitos agentės įsimyli vaikinus ir yra labiau suinteresuota būti madinga. Tačiau tuo pačiu negalima pasakyti, kad kitos merginos nesidomi mada ar vaikinais.

Sam yra raudonplaukė, kuri darbo metu rengiasi žaliai. Jinai yra protingesnė nei kitos merginos, bet negalima pasakyti, kad kitos merginos yra kvailos.

Alex yra juodaplaukė, kuri darbo metu rengiasi geltonai. Pasakyti kažką konkretaus apie Alex yra sunku, bent jau man nepavyko pastebėti nei vieno pasikartojančio bruožo per daugelį serijų.

Kokias misijas gauna merginos? Išgelbėti pasaulį nuo blogio genijų. Kartais blogio genijai nori užšaldyti žemę, tačiau daug dažniau jų blogis įgauna kitokią formą kaip pavyzdžiui iš profesorių pavogti žinias/protą; pardavinėti sausainius, kurie verčia žmones nutukusiais; gaminti kvepalus, kurie verčia įsimylėti tik vieną moterį; pavogti talentus iš sportininkų; pavogti grožį iš modelių ir panašiai.

Nors merginos originaliai yra iš Beverli hilso, tačiau misijų metu joms nekartą tenka apsilankyti Paryžiuje ar Londone, o kartais ir labiau egzotiškose vietose kaip Egiptas ar Japonija.

Kaip jau galėjote suprasti tai nėra serialas, kuri žiūrint reikia pasitelkti logiką ir tikėtis, kad visuomet galios fizikos dėsniai, bet jeigu jums reikia ko nors atsipalaidavimui tai vargu ar rasite ką nors smagesnio.

Šeštasis serialo sezonas buvo parodytas 2013 metais, tačiau buvo pranešta, kad septintasis sezonas turėtų pasirodyti 2024 metais. Sakyčiau, šiek tiek keista kurti naują sezoną po daugiau nei dešimties metų, bet jeigu bus, tai būtinai pažiūrėsiu.

Serijos ilgis: 24 min.

Sezonų skaičius: 6

Epizodų skaičius: 156

Kūrimo metai: 2001 - ?

Nuorodos:

Wikipedia

IMDB

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)