Keturiolika metų internete

Kas galėjo pagalvoti, kad aš rašysiu keturiolika metų? Bent jau aš pats pradėdamas tikrai taip negalvojau. Maždaug tuo metu, kai pradėjau rašyti kilo blogerių banga, daugybė žmonių pradėjo rašyti vos šiek tiek vėliau nei aš. Tai buvo įdomūs laikai sutikti, susipažinti su kitais rašančiais. Labai, labai nedaug kas liko rašyti iš tų žmonių, kurie pradėjo panašiu metu kaip aš. Ir tai suprantama, nes niekieno gyvenimas nestovi vietoje.

Kiekvienais metais (kartais garsiai visam pasauliui, kartais tik privačiai sau) pažadu, jog stengiuosi rašyti daugiau. Ir praktiškai kiekvienais metais, man to pasiekti nepavyksta. Tai man primena universiteto laikus, kai mano draugas studijavo ir dirbo. Jis manė, kad, kai baigs studijas, turės daugiau laiko, nes liks tik darbas. Laiko niekada daugiau neatsiranda.

Šiais metais daug laiko (ir pinigų) skyriau stalo žaidimams. Tai leido parašyti keletą stalo žaidimų apžvalgų, bet realiai, kai žaidi stalo žaidimus, nelieka laiko rašymui. Viena ar dvi valandos stalo žaidimui nėra daug, bet jeigu žaidi daugiau nei vieną žaidimą per savaitę, tas laikas susideda. Stalo žaidimų atsisakyti tikrai nežadu, bet rašyti irgi nenustosiu. Reikia surasti balansą tarp savo dviejų hobių.

Užteks atsitiktinių minčių. Šiandien norėčiau pasiūlyti parsisiųsti net keturias knygas. Pirmiausiai klasikinę geriausių visų keturiolikos metų tektų rinktinę: 142pls arba 825KB PDF. Šiais metais paskyriau net keletą tekstų skirtų norintiems tapti rašytojais, todėl jiems skirta knyga sudaro 26pls arba 311KB PDF Trečioji knyga yra publicistika, ją papildžiau, deja, tik vienu tekstu apie Diktarūras: 65pls arba 1,24MB PDF. Ir galiausiai, jeigu neskaitėte mano teksto apie Nepriklausomybę, primygtinai rekomenduoju jį parsisiųsti: 16pls arba 195KB PDF.

Smagaus skaitymo, laukime penkiolikto gimtadienio!

Brukštelk žinutę