Trylika metų internete

Kiekvienais metais pagalvoju tą patį: sunku patikėti, bet aš rašau jau trylika metų. Šiaip metais skaičiau daug knygų ir žiūrėjau daug multikų. Šiais metais taip pat pradėjau naudoti Discord.

Šiais metais atnaujinau dizainą, kuris turėtų būti patogesnis mobiliems įrenginiams nei ankstesnis.

Šį kartą neturiu gilių filosofinių minčių ar kokių nors pasakojimų, tačiau kaip visuomet mano geriausius tekstus galite rasti jums patogiame PDF knygos formate.

Kiekvienais metais prieš sudėdamas tekstus į knygas, aš juos perskaitau ir negaliu atsistebėti kaip jie gerai parašyti lyg juos bučiau rašęs ne aš. Juokingiausia turbūt, kad niekas taip nemotyvuoja ir nepakelia mano nuotaikos, kaip mano paties senų tekstų skaitymas.

Kalbant atvirai, šiais metais daugiau tekstų iš knygos ištryniau nei pridėjau, todėl jeigu norėtumėte paskaityti mano praėjusių metų knygą, jinai būtų šiek tiek kitokia nei šių. Bet aš patenkintas rezultatu, kai kurie tekstai, kartais pasensta, bent jau mano nuomone.

Klasikinę knygą su daro 131pls arba 768KB PDF formatu. Antrojoje knygoje surinkau savo publicistinius tekstus, ją sudaro 58pls arba 1,22MB PDF formatu.

Smagaus skaitymo!

Brukštelk žinutę