Naujas dizainas

Aš buvau tikrai pripratęs prie senosios svetainės išvaizdos. Man jinai patiko, tačiau galiausiai turėjau pripažinti, kad išmanieji telefonai ir planšetės niekur nedings. Sukurti naują dizainą, kuris atrodytų gerai ant mobilių įrenginių buvo lengviau nei pritaikyti esamą. Taigi, turime naują svetainės dizainą.

Daugelis iš jūsų turbūt nepastebės, tačiau pasikeitė ir dar vienas dalykas: šalia http atsirado s raidė. S reiškia saugumą ir yra svarbu ten kur jums reikia prisijungti, pavyzdžiui Facebook arba Gmail. Tokiose svetainėse kaip ši S raidė kaip ir neduoda pildomo saugumo, nes nėra ką saugoti, tačiau Google pagrūmojo pirštu ir pasakė, kad elgsis blogai su tomis svetainėmis, kurios neturės S raidės. Tai štai…

Tai gali būti negalutinė svetainės naujo dizaino versija, nes reikės testuoti ir žiūrėti ar jinai elgiasi visur padoriai. Jeigu pastebėjote kokių nors nesklandumų, prašau praneškite man el.paštu ritas@nepo.lt

Apie svetainės dizaino evoliuciją jau rašiau anksčiau, tačiau nuo to teksto publikavimo, kaip paaiškėjo, dizainas pasikeitė ne vieną kartą, todėl pridėsiu paveiksliukus svetainės dizaino evoliucijos, kurie nėra paminėti ankstesniame mano straipsnyje.

Septiname dizaine atsiradusi žalia spalva niekur vėliau ir nedingo. Keitėsi žalios spalvos atspalviai, bet jinai iki šiol liko čia.

2011 metai

2014 metai

2018 metai

Aš tikrai neatsimenu, bet spėju, kad visi paveiksliukai daryti paskutinę dieną prieš dizaino keitimą.

Vienuoliktą dizaino evoliuciją matote dabar.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)