Svetainės išvaizdos evoliucija

Mane kažkaip patraukė ant nostalgijos. Nupūčiau dulkes ir nusprendžiau prisiminti kaip atrodė mano tinklapis per visą gyvenimo istoriją. 

Mano svajonių dizainas

Problema su šituo dizainu yra ta, kad mano svajonėse jis atrodė įspūdingai, bet pabandžius paversti į realybę nieko nesigavo. Jeigu atmintis manęs neapgauna šio dizaino niekas taip ir nepamatė.

Nepavykus sukurti svajonių dizaino pabandžiau realizuoti sekančią gerą idėją.

Pirmas dizainas

Jūs niekada neatspėsite, kodėl dizainas geltonas... Kadangi nelabai įsivaizdavau kokio dizaino norėčiau... Kažkaip tuo metu atlikau kažkokį kvailą testą ir jis pasakė, kad pagal mano charakterį mano svetainės spalva turėtų būti geltona, o aš pagalvojau: kodėl gi ne?

Beje šią išvaizdą matė labai nedaugelis Firefox ir kitų keistų naršyklių savininkų. Tuo metu daugiau nei 90% lietuvių naudojo IE6 ir vietoj to įmantraus korio matė tiesiog patį paprasčiausią menių. Deja nei screenshot‘o nei IE6 neturiu, todėl jums teks pasitelkti fantaziją arba liudininkų pasakojimus.

Antras dizainas

Pirmieji dešimt mano puslapio lankytojų labai skundėsi, kad geltono puslapio neįmanoma skaityti. Kadangi artėjo žiema, tai pasirinkau mėlyną ir baltą spalvų derinius.

Trečias dizainas

Ketvirtas dizainas

Dar vienas dizainas, kuris svajonėse atrodė įspūdingai, o realybėje baisiai. Lemputė ilgai neužsibuvo.

Penktas dizainas

Šeštas dizainas

Kai savo svetainei pritaikiau šį dizainą, žmonės kažkodėl pradėjo galvoti, jog esu Lietuvos ryto fanas.

Šiandien

Ar kas nors pastebėjo, jog šone po mintimi esantis paveiksliukas keičiasi priklausomai nuo savaitės dienos? Taip pat kai kurių švenčių proga (pvz. Kalėdų) ?

Šis dizainas man tarnauja beveik jau du metus, ilgiausiai iš visų dizainų ir pagalvojau, kad jau norėčiau naujo. Problema dar nevisiškai žinau ko noriu, jeigu turite idėjų, pasiūlymų nesikuklinkite – apsvarstysim kartu.

Brukštelk žinutę