Dvylika metų internete

Pasaulis sukasi kaip kompaktinis diskas. Prisimenate kas per daiktas yra kompaktinis diskas? Laikas nenumaldomai bėga ir aš pradedu skaičiuoti tryliktuosius šio tinklaraščio metus.

Per metus publikavau šiek tiek daugiau nei šešiasdešimt tekstų. Deja, daugiau nei pusė jų buvo arba animacija arba knygos. Taigi, įdomių minčių jūsų smegenų supurtimui pateikiau ne tiek ir daug. Paprastai kiekvienais metais aš rašydavau vis mažiau, tačiau šitais metais kaip tik priešingai. Manau, jog šiais metais rašiau daugiau nei praėjusiais ir, jei viskas vyks pagal planą, kitais metais rašysiu daugiau nei šiais. Tiesa, mano rašymas nelabai atsispindi šioje svetainėje dėl dviejų priežasčių. Pirma – naujienlaiškis. Per metus parašau apie penkiasdešimt tekstų skirtų naujienlaiškio skaitytojams. Antra – paskutiniu metu aš bandžiau rašyti apsakymus, kol kas nei vienas nėra paskelbtas šioje svetainėje. Aš nežinau ar apskritai juos skelbsiu čia, bet tikrai sugalvosiu, kaip jie turėtų išvysti dienos šviesą.

Kaip ir kiekvienais metais geriausius tekstus sudėjau į savo e-knygas. Jeigu nesate naujienlaiškio skaitytojas, tai rasite tekstų, kurių nesate skaitę. Šiemet siūlau dvi knygas. Klasikinį mano minčių rinkinį 148pls 889kb PDF ir knygą skirtą norintiems tapti rašytojais tik 19pls 277KB PDF.

Ačiū, kad skaitote.

Brukštelk žinutę