Septyniolika metų internete

Kartais tiek daug norisi pasakyti, kad pats galvoju pradėti rašyti. Turbūt šiuo keliu ką tik ir atradau šį blog'ą. Didžiausia problema, kad save išreikšti noriu tada, kai neturiu laiko. Kai jo atsiranda - tarsi žodžiai net nesidėlioja. Ir visgi yra tas mažas noras, kad nors kažkas tą tekstą skaitytų :).

Dėkui už komentarą, Faustai.
Lengviausias būdas būti skaitomam rašyti facebooke, facebook parodys įrašus visiems tavo draugams. Jeigu rašysi kitais būdais, tuomet pačiam reikės ieškoti skaitytojų.
Jeigu turi laiko galvoti apie rašymą, tuomet turi laiko rašymui. Jeigu kompiuteris nėra po ranka, rašyk telefone. Tai ne tas pats, bet jeigu pradėsi telefone, galėsi pabaigti prie kompiuterio. Sunku pradėti rašyti į tuščią lapą, bet kai turėsi pirmą sakinį bus lengviau.

Labai dėkoju už atsakymą. Socialinių tinklų neturiu, bet dėl rašymo turbūt auksinė mintis, kad sunku pradėti rašyti tik į tuščią lapą :).

Tą ir padariau iškart po tavo patarimo :). Tekstas jau ruošiamas, o visa kita bus eigoje. Net keista, kaip vieno žmogaus patarimas tiesiog gali taip staiga viską pakeisti :).

Brukštelk žinutę