Šešiolika metų internete

Antri metai iš eilės su nenormaliais užsikrėtimų skaičiais kiekvieną dieną. Pandemija tęsiasi. Tokios dienos aktualios, o svetainei šiandien sueina šešiolika metų! Dar porą metų ir mano svetainė galės laikyti brandos egzaminus.

Šiais metais publikavau daug tekstų apie stalo žaidimus. Tikiuosi, kad ir kiti metai bus neprastesni, bet, aišku, viskas priklauso nuo to koks pasaulis bus kitais metais. Norint publikuoti žaidimo recenziją, reikia jį sužaisti bent keletą kartų. Žymiai ramiau žaisti žaidimą, kai užsikrėtimų skaičiai nėra dideli. Beje, jeigu norėtumėte ką nors sužaisti iš mano kolekcijos, rašykit el.paštu, nesikuklinkite. Pagalvosim kaip susiorganizuoti.

Taip pat ruošiu atnaujintą žaidimų dviem topą, bei keletą kitų rinkinių/topų, kurie tikiuosi bus įdomūs mėgstantiems stalo žaidimus.

Jeigu jūs nesate stalo žaidimų mėgėjas, tuomet šiais metais tekstų nebuvo daug ir aš negaliu pažadėti, jog kitais metais jų bus daugiau, bet galbūt jums įdomu būtų skaityti mano naujus komiksus? Pabandykite.

Tradiciškai paruošiau tris knygas. Klasikinė tekstų rinktinė šiais metais yra 134pls arba 772KB, jeigu neskaitote naujienlaiškių, tai knygoje tikrai rasite naujų tekstų.

Antroji knyga skirta norintiems tapti rašytojais dabar jau 56pls arba 472KB (beveik dvigubai didesnė nei praėjusiais metais).

Na ir paskutinė, tai mano publicistiniai tyrimai – 149pls arba 8.48MB. Nesveikas dydis yra dėl gausaus iliustracijų kiekio.

Smagaus skaitymo!

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)