Stalo žaidimai dviem žaidėjams

Yra dviejų tipų stalo žaidimai. Žaidimai, kurie skirti tik dviem žaidėjams. Žaidimai, kurie skirti grupei žaidėjų, bet juos galima žaisti ir dviem žaidėjams. Teoriškai būtų galima sudaryti du sąrašus, tačiau aš nesu žaidęs tiek daug žaidimų, taigi, vienas sąrašas.

7) Traders of Osaka (2-4). Nors teoriškai sakoma, kad šį žaidimą galima žaisti daugiau nei dviem žaidėjams, vienintelis būdas, kaip jį reiktų žaisti, tai dviem žaidėjams, esant didesniam žaidėjų skaičiui tai yra tik loterija, ne žaidimas. Šis žaidimas yra estetiškai gražus ir turi labai įdomų mechanizmą, kai tos pačios kortos gali reikšti tris skirtingus dalykus, priklausomai nuo to kur jos yra. Nerekomenduočiau pradedantiesiems žaidėjams. Daugiau apie žaidimą.

6) Paperback (2-5). Tai yra ilgiausiai trunkantis žaidimas šitame sąraše. Kitaip sakant, aš nesu žaidęs tikrai ilgų dviem žaidėjams skirtų žaidimų.

Šitame žaidime reikia kurti žodžius ir žaidimo trukmė labai stipriai priklauso nuo žaidėjų skaičiaus, todėl žaisti dviem gali būti smagiau nei su didesne grupe. Didžiausias žaidimo trūkumas, kad jis yra anglų kalba t. y. reikia kurti angliškus žodžius ir daugelis lietuvių labai greitai supras koks ribotas yra jų žodynas. Jeigu tu nesi vienas iš tų lietuvių, tuomet tai yra labai nuostabus žaidimas. Daugiau apie žaidimą.

5) Santorini (2-4). Nors ant žaidimo yra sakoma, kad galima jį žaisti daugiau nei dviem žaidėjams, tai yra melas. Šis žaidimas turėtų būti žaidžiamas tik dviejų žaidėjų ir jokiu būdu nedaugiau. Tai yra smagus 3D galvosūkis. Dievų kortos užtikrina, kad kiekviena žaidimo partija jausis unikaliai. Didžiausias trūkumas, tai žaidimo supakavimas po žaidimo. Daugiau apie žaidimą.

4) Quoridor (2,4). Dar vienas žaidimas, kurį turėtų žaisti tik du žaidėjai, nors ant dėžutės sakoma kitaip. Iš pirmo žvilgsnio šis žaidimas yra labai paprastas, tačiau jame tiek daug strategijos... Su tuo pačiu žmogumi galima žaisti dešimt kartų ir vis tiek bus įdomu. Daugiau apie žaidimą.

3) Ticket to Ride: London (2-4). Aš negalėjau patikėti, kad Ticket to ride galima sužaisti per 15 minučių ir tai bus įdomus žaidimas. Taip, originalų Ticket to ride taip pat galima žaisti dviese, bet aš to niekada nerekomenduočiau. Tačiau šitas žaidimas dviem žaidėjams pats tas. Daugiau apie žaidimą.

2) Point Salad (2-6). Tai yra labai paprastas žaidimas. Jį sudaro tik kortos. Aš jį rekomenduočiau ir pradedantiesiems. Žaidime nėra daug taisyklių, jis greitas, jį galima pasiimti į kelionę. Daugiau apie žaidimą.

1) Onitama (2). Tai yra vienintelis žaidimas šiame sąraše, kur kūrėjai pripažįsta, jog jis skirtas tik dviem žaidėjams. Tai tarsi mini šachmatai. Žaidime labai daug strategijos ir pamačius iš pirmo žvilgsnio gali išgąsdinti daugybę žmonių. Tačiau tai mano nuomone yra geriausias žaidimas dviem žaidėjams iš to ką aš esu žaidęs. Daugiau apie žaidimą.

Jeigu jums įdomus kitoks žmonių skaičius, tuomet pažiūrėkite žaidimų sąrašą, kuriuos gali žaisti šeši žaidėjai bei mano ankščiau aprašytą detalų pirkimo gidą.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)