Penkiolika metų internete

Ar kas nors pradėdamas ką nors galvoja, kad tai tęsis penkiolika metų? Aš negalvojau, bet va atėjo ta diena. Dabar aš galvoju: būtų šaunu, jeigu svetainė gyvuotų trisdešimt metų… Ar tai įmanoma? Nežinau. Paprastai tokiais momentais sakytume: nežinia ką ateitis mums atneš, bet šie metai buvo tikrai nestandartiniai ir kiti tikrai nežada būti paprastesni. Taigi, dabar sunkiau nei bet kada anksčiau viltingai laukti ateities.

Ką gi, laikas padaryti tai ką darome per kiekvieną gimtadienį, nuo pačio pirmo svetainės gimtadienio – pakalbėti apie geriausius tekstus, sudėtus į knygas. Klasikinė tekstų rinktinė šiais metais yra 126pls arba 736KB, jeigu neskaitote naujienlaiškių, tai knygoje tikrai rasite naujų tekstų (beje tekstai su parašymo datomis). Jeigu tai jūsų pirmoji knyga, taip pat pasižiūrėkite praėjusių metų knygą. Šiais metais knygą paliko daugiausiai tekstai parašyti 2007 ir 2008 metais, ne todėl, kad tekstai yra blogi, tiesiog tekstai parašyti prieš daugiau nei dešimt metų neatspindi to turinio kurį noriu formuoti, kita vertus, tai nereiškia, kad jums nepatiks.

Antroji knyga skirta norintiems tapti rašytojais dabar jau 31pls arba 341KB.

Na ir paskutinė, tai mano publicistiniai tyrimai – 87pls arba 2.37MB. Naujų tekstų nėra daug, bet jie ilgi ir su daugybę iliustracijų.

Žiūrėkime ką ateitis mums atneš!

Brukštelk žinutę