Atsargiai spamas!

Užknisa žmonės, kurie nemoka naudotis telefonais.

Vakar buvau pas draugus, žiūrim filmą, gerai leidžiam laiką ir ... Skambina mano telefonas. Pasižiūriu vietoj numerio rodo „withheld“. Kiek suprantu šis užrašas turėtų reikšti, kad naudojama laisvų rankų įranga ar kažkas panašaus. Kas galėtų man skambinti ? Neįsivaizduoju. Atsiliepiu, tylu... Tarkim ne ten pataikė, žiūrim filmą toliau.

Po penkiolikos minučių vėl skambina. Ir vėl kartojasi ta pati situacija. Aš jau susinervinau. Žinot, juk mobilieji telefonai yra toks stebuklas, jeigu nemoki kalbėti, visada gali parašyti sms.

Dar po pusvalandžio, vėl skambina. Aš atsiliepiu šį kartą jau akivaizdžiai susinervinęs. Ir girdžiu moterišką balsą: „laba diena“, Ačiū dievui, jau iš moko kalbėti! Ji kalba toliau: „Jus trukdo iš Omnitel bla bla... Ar galite kalbėti? “ Čia reikia pasakyti, kad aš esu konkurencinio tinklo klientas, nežinau iš kur jie sužinojo mano numerį, bet koks skirtumas? Spėkit ką jie man nori pasiūlyti. „Norėtume jums pasiūlyti tapti Omnitel abonentu.“ Gerai, dabar aš jau LABAI susinervinau. Kažkokia, atsiprašant, višta trukdo man žiūrėti filmą dėl suknistos reklamos? Negano to nesugeba kalbėti iškarto, o skambinėja, kol užknisa negyvai?! Aš mintyse ją iškeikiu visais žinomais keiksmažodžiais, pasiunčiu kuo toliau... Bet juk negalima pykti ant žmonių, kurie mokosi dirbti ar ne? Net jeigu jų darbas yra spaminti. Todėl aš maloniai atsisveikinu ir nutraukiu pokalbį.

Dabar pažiūrėkime į šį aspektą prestižo ir įvaizdžio atžvilgiu. Ką man gali duoti įmonė, kuri net spamo nemoka pristatyti gražiai, tvarkingai, iš pirmo karto (neskaitant didesnio abonentinio mokesčio)? Jeigu įmonės mažiausi sraigteliai dirba blogai, tai kaip pati įmonė gali būti gera? Ką turėčiau galvoti apie įmonę, kuri užsiima spaminimu (arba lindimu į šikną)? Juk, tai žemas lygis. Kodėl iš viso įmonė turėtų užsiimti spaminimu? Todėl, kad išseko reklamos idėjos? O gal todėl, kad produktas nėra geresnis (arba netgi blogesnis) nei konkurentų?

Jeigu kas žinot, gal galit patarti ar Lietuvoje galiu paduoti į teismą už tokį spaminimą? Aišku, šį kartą aš nieko nepasieksiu, nes neturiu telefono pokalbio įrašo, bet kitą kartą aš busiu pasiruošęs.

Brukštelk žinutę