Didžiausia pramogų vieta po atviru dangumi - Zoo

Lai neapgauna jūsų pavadinimas, tokios vietos dar nėra. Norėčiau pasakyti: kol kas dar nėra, bet... Lietuvoje mes galime būti tikri tik dėl vieno dalyko: čia lietūs lyja.

Kada paskutinį kartą buvote Kauno Zoo? Ir kokie jūsų įspūdžiai? Bilieto kainą 12 litų (bent jau taip sako internete). Nėra labai daug, bet pagal kainos ir kokybės santykį... Tikrai per daug... Ar pas jus dažnai kyla noras eiti apžiūrėti gyvūnus, kurie atrodo apgailėtinai? Mažam vaikui gal toks noras ir gali atsirasti, tačiau daugeliui žmonių tikrai ne. Kikoje, kuri yra vos ne kiekvienoje didesnėje maximoje, galima pamatyti tokių pačių ir įspūdingesnių vaizdų nemokamai. Toks Zoo koks yra dabar ateities neturi. Išsiplėsti ir tapti kitokiu negali, nes yra viduryje miesto. Tiesa pasakius, aš net gi bučiau ne už išplėtimą, bet už skirtingų rūšių skaičiau sumažinimą, o likusioms pagerinti sąlygas.

Ką daryti?

Lai Zoo tampa vieta, kur nori rinktis jaunimas. Vienas dalykas geras jau padarytas - atsirado bevielis internetas, kas nors gal bandėte?

Ką būtų galima padaryti dar? Kažkada prieš visą amžinybę aš buvau Klaipėdos delfinariume. Ten prie ruonių akvariumo buvo pardavinėjama silkė. Viena žuvis - litas. Turbūt tos žuvies visas kilogramas turguje kainuoja litą, bet... Vaikai perka ir šeria ruonius. Kiekvieną dieną tos žuvies parduodama belenkiek, pelnas turėtų būti milžiniškas, tačiau tai suteikia džiaugsmo, vien tam, kad pažiūrėtum kaip ruoniai gaudo žuvį verta ateiti. Kodėl tokio dalyko negalima padaryti Zoo? Na gerai yra tik vienas vargšas ruonis, tačiau yra daug beždžioninių ir graužikų. Nelabai įsivaizduoju ką valgo beždžionės, gal riešutus? Smulkmena, bet maloni. Lengvai įgyvendinama ir gali būti maksimaliai pelninga.

Kitas dalykas kavinės. Zoo veikia viena apgailėtina kebabinė, tikrai nenoriu įžeisti ten dirbančių žmonių, bet argi taip verslas daromas? Stalai su skėčiais ir kėdėmis, turėtų būti išdėlioti kiekvienoje vietoje, kuri nėra praėjimo takas. Pats Zoo turi tapti viena didele kavinių vieta. Kaip pavyzdžiui Akropolyje daugybė picerijų įsikūrusių viena šalia kitos. Šiais laikais niekam neįdomu gyvūnai. Jie tik fonas prasmingam pokalbiui, smagiai leidžiant laiką. Įvairios pramogos ir atrakcionai, štai ko reikia norint prisivilioti žmones. Įkurti daugybę kavinių po atviru dangumi, įėjimo mokestį sumažinti iki 5lt. Kodėl nepastačius tiro? Kodėl nėra loterijos "be pralaimėjimų", tokias sovietines atgyvenas galima rasti kiekvienoje mugėje ar amatininkų dienose. Aš dar norėčiau pastatyti velnio ratą, galbūt vaizdas ir nebūtų pats gražiausias, bet jeigu šalia įrengus tokio pačio aukščio aptvarą, kuriame galėtų skraidyti paukščiai, gal kas nors ir išeitų...

Ir paskutinis dalykas: kodėl po Zoo nevaikšto fotografas ir nesiūlo nusifotografuoti prie narvo?

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)