Filmai. Šaunus policininkai

Įsivaizduokit policininkai patikrina jūsų teisias, pasako kad viskas gerai ir nulekia savo keliu, bet jums nespėjus užvesti variklio, jie grįžta su sirenomis ir vėl prašo jūsų parodyti dokumentus... Ir tai dar neblogiausia. Jie kreipiasi į jus "mew", o po to lyg niekur nieko klausia kas jums juokinga. Bet gali būti dar blogiau. Kol jūs ieškote automobilio dokumentų, policininkai ramiausia šlapinasi ant jūsų mašinos. Šaunus policininkai ? Tikrai taip! Jeigu neturite pinigų mokėti baudoms, jie gali paimti natūra.

Ačiū Dievui, tai tik filmas. Nenorėčiau sutikti tokių farų kelyje.

Tai tikrai šaunus filmas, neskaitant to ką aš jau paminėjau, jie iškrėtė dar visą galybę aibių. Nors aš tikrai nebūčiau supykęs, jeigu būtų iškrėtę dar daugiau.

Man iš kilo vienas klausimas tv3 televizijos direkcijai: jeigu šiame filme beveik nėra vulgarybių ir kitų nepadorių dalykų, neskaitant pripučiamos lėlės, tai kodėl jis rodomas taip vėlai, kai tuo tarpu daug nepadoresni filmai rodomi geriausiu laiku? Gal bijoma, kad šis filmas demoralizuos mūsų policininkus ir taip vėlai jie nežiūrės, nes jau miegos? Gal dėl to, kad permažai vulgarybių ir nepadorių žodžių?

Mano vertinimas:

- "Super Troopers" geras filmas, tikrai rekomenduoju pažiūrėti (pastaba: jūsų humoro jausmas gali nesutapti su mano).

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)