Filmai. Tegul kraujas liejasi laisvai

Šį kartą žiūrėjau Underworld: Evolution. Apie pirmą dalį kritikai neatsiliepė labai teigiamai, bet man patiko. Tas filmas turėjo savitą stilių, neblogą scenarijų, specialiuosius efektus. Antrąją dalį kritikai sudirbo dar labiau, bet aš nuoširdžiai tikėjausi, jog jie eilinį kartą klystą, deja, deja...

Filmas prasideda senovėje nuo masinių skerdynių scenos, kraujas, žmonių bei arklių kūno dalys laksto į visas puses. Vėliau pagrindinė filmo veikėja Selina papasakoja sutrumpintai visus pagrindinius pirmos dalies įvykius. Na, ir prasideda veiksmas, kažkas prikelia pati seniausią vampyrą Markusą. Senasis vampyras žino, jog geriausias būdas susipažinti su šiuolaikine technologija yra prisisiurbti kitų kraujo. Taigi, jis puola viską kas juda... Čia reiktų pastebėti, kad idėja, jog kraujyje saugoma visa žmogaus atmintis man pasirodė labai originali. Įsivaizduokit prieš egzaminą, nueinat kokio dėstytojo kraujo išgeriat ir jau egzas išlaikytas. Gerai ar ne?

Žodžių, grįžtant prie filmo, Selinai ir jos draugui Michaelui tenka sustabdyti pašėlusį vampyrą. Galiausiai po ilgų vaikymusi ir kitų nuotykių, jie pasiekia senovinę pilį, pati įdomiausia dalis yra ta, jog Selinai pavyksta rasti prieš 500 metų, su kreidelėmis nupieštą, jos piešinį rūsyje, apsemtame vaidens, ant sienos. Ot geros kreidelės tais laikais buvo, dabar nevisi dažai sugeba atlaikyti daugiau nei porą metų... Dar keletas įdomų dalykų: pirmoje dalyje vampyrai vilkolokiams šaudyti naudojo specialius šovinius, kodėl šioje dalyje visi naudojasi paprastais šoviniais?

Filmo metų Michaelį laivę nužudo Markusas, bet geriečiai vis tiek pasiima jo lavoną, jei netyčia reiks pašerti alkanus gyvulius, tokie sunkus laikai, ką gali žinoti kas atsitiks. Po maždaug dviejų valandų filmo laike, Michaelis sugalvojo, kad jis nemirė ir nuėjo visus nužudė. Kadangi buvo užmuštas pirmasis vampyras ir pirmasis vilkolokis, tai visi kiti virto žmonėmis ir ilgai bei laimingai gyveno (ne duok Dieve).

Sutrumpintai filmą galėčiau pasakoti taip: o vampyras, o vampyro ranka kažkur skrenda, o vampyras jau be galvos, o sekso scena, o nuoga moters koja per pusę ekrano... Jus tai žavi? Manęs ne.

Mano vertinimas

- man belieka tik palinguoti galvą, originalas eilinį kartą geresnis už tęsinį, o jums siūlau užmiršti, kad kada nors šis filmas išviso buvo sukurtas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)