Kalėdinis šurmulys

Kalėdos. Nuostabi šventė ar ne? Bet viskas prasideda daug ankščiau - nuo dovanų paieškos. Argi galima sugalvoti labiau jaudinančią ir nuostabesne atrakciją, nei apsilankymas šiuolaikiškuose lietuviškos kultūros centruose - didelėse parduotuvėse.

Dovanų paieška planuoti pradėjau dar lapkričio mėnesį, bet, kaip visada, įgyvendinti ją teko paskutinėmis dienomis prieš Kalėdas. Tokiomis progomis prekybos centruose būna tiek daug liaudies, jog net nereikia lipti į pergrūstą autobusą norit pasistumdyti ir pasijausti žmogumi! Juk tai fantastiška ar ne? Prie bankomatų nutįsta tokios eilės kaip tarybiniais laikais prie džiovintų bananų. Ech... Nostalgija... Aišku, atėjus tavo eilei, bankomatas nusprendžia laikinai neaptarnauti, nes beždžionėlė, sėdinti jame, išeina parūkyti.

Tie kurie nespėjot pamatyti eilių, neverkit dar spėsit tokias pačias eiles pamatyti prieš naujuosius metus, tik jos bus nutįsę prie alkoholinių gėrimų skyrių. Sako kaip sutiksi naujus, tokie ir metai bus. Klausimas: kodėl visi taip skuba nusigerti per naujųjų metų sutikimo šventę?(Beje, ką žiūrėsite per TV pederastų, atsiprašau, žydrąjį žiburėlį ar ką nors kitą?)

Bet grįžkim prie Kalėdų. Parduotuvės užverstos masiniu kinu produktu(šūdu?). Ir iš jo tenka išsirinkti dovanas artimiesiems... Norit apeiti tokia parduotuvę minimum reikia valandos laiko, o jeigu normaliai viską apžiūrint tai užtrūktų dvi, o gal net gi daugiau laiko.

Aš niekaip nesuprantu tokių kainų kaip 99 centai. Negi aš pirkdamas du tušinukus po 99 centus, turėčiau jaustis krutas, sutaupydamas net 2 centus! O gal aš tiesiog, perdaug poniškai gyvenų ir nesuprantu ką tai reiškia? Tiesa, jeigu galėčiau nupirkti pegasą už 9999lt., greičiausia nesijausčiau labai laimingas galėdamas sutaupyti net visą litą. Bet labiausiai patikusi prekė man buvo - karvė su skiautere. Įdomu, tai karvė-gaidys ar karvė-pankas? O gal vis dėl to tai buvo drakonas?

Tačiau tai, dar ne viskas, tik puse medalio. Toks pats džiaugsmas jūsų laukia ir išėjus iš parduotuvės. Aiškinu, paskutinę (savaitę) dieną visi skuba iš darbo į didžiuosius prekybos centrus, todėl apie normalias važiavimo sąlygas galima pamiršti. Jeigu prie vieno šviesoforo tenka stovėti tik kokius tris kartus, tai čia džiaugtis reikia. Iš viso tokiu metu Kauno centras pavirsta vienu dideliu kamščiu. Ar mums tai patinka? Taip, o kaipgi! Aišku, kad ne. O kokia to priežastis? Na, tai akivaizdu, ėmė ir prišiko didelių prekybos centrų vidury miesto. Ar tai normalu? Patys matot, kad ne. Kodėl negalėtų statyti didelių prekybos centrų už miesto? Tada ramiai grįžti iš darbo namo, griebi visą šeimą ir skubi už miesto. Gerai, mieste greitai važiuoti gali jokių eilių, o už miesto irgi gerai, ten kelias platesnis. Aš netgi šiokį tokį skydelį ekspromtu pasidariau prieš dideles prekyvietes miesto centre Būčiau ir saitą padaręs, bet jie taip greitai nesidaro. Reiktų perspėti, jog tas skydelis nėra konkrečiai nukreiptas prieš kažkokį vieną konkretų prekybos centrų tinklą, tiesiog bandžiau sugalvoti kaip trumpai visą tai realizuoti. Kas jums ateina pirmiausia į galvą išgirdus žodžius "prekybos centras" ?

Ir dar tai nėra prekybos centro "Mega" reklama, jie man nesumokėjo ir aš ten dar kol kas ten nebuvau.

Tai tiek kol kas.

Brukštelk žinutę

Komentarai(0)