Kelių eismo papročiai

Šį kartą norėjau pakalbėti apie kelių eismo papročius. Būtent papročius, o ne taisykles. Visi tik naujokėliai, tik išlaikę teises, puikiai žino kelių eismo taisykles, bet nežino papročių. Tai gali ne tik sukelti nesusipratimų virtinę, bet netgi užtraukti narkomanų, apsivilkusių žaliai ir iš nuobodulio uostančių automobilių išmetamąsias dujas, nepasitenkinimą. Taigi, norėčiau jus supažindinti su papročiais.

– kaip manote ką reiškia šitas ženklas? Greičio apribojimas, nedaugiau nei 80km/h? Deja, deja, jūs klystate. Šis ženklas nurodo sumą, kurios iš jūsų tikisi sustabdęs mentas. Taip, visoje Lietuvoje įvesta vienoda mokesčių taksa, ar gi tai nenuostabu? Be to ši sistema taiko lanksčias nuolaidas miesto gyventojams. Tai savaime suprantama, juk mieste pravažiuoja daug automobilių, todėl net nekeista, jog kažkur stafkė viso labo 40 litų. Tuo tarpu užmiestyje ji siekia 90 ar net 110. Užjauskite vargšelius, jiems tenka visa dieną tūnoti krūmuose dėl tos išganingos nors ir didesnės, tačiau dažnai vienos įplaukos per dieną. O ką mentai ne žmonės? Jie gi irgi turi šeimas, todėl būkite draugiškesni ir kai sustabdo jus, iškarto paruoškite nustatytą mokesčių sumą.

Aišku, jūs turbūt pasakysite, jog panašius ženklus galima pamatyti pas naujokėlius gale. Taip, tačiau tas ženklas ne jums gerbiamieji vairuotojai, o tiems žaliukams stovintiems per darganą lietuje. Jis reiškia atsargiai naujokas, nesitikėk daugiau 70 litų, nes jis dar nežino kokios stafkės eina. Bet mentai tarpusavyje jį mėgsta interpretuoti kiek kitaip: iš pirmų septinių tikėkis 0 ir tik aštuntas ką nors duos.

Laimingo kelio ir nepamirškite važiuodami pasižiūrėti į kainas.

Brukštelk žinutę