Klausimas. Narkomanas troleibuse, kaip elgtis?

Nedažnai man tenka važinėti troleibusais, bet kai pamatai panašu vaizdelį kelis kartus pašiurpsti. O situacija, tikrai nekasdieninė ir ne itin draugiška. Įsivaizduokit, kad į troleibusą įlipa maždaug 16-30 amžiaus vyriškis (na, taip su amžiumi aš nepasimulkinau, bet tai, kaip ir jo išvaizda neesmė). Naujasis keleivis su sutrikusia orientacija erdvėje bei laike, beveik nekreipia dėmesio į aplinką ir visas susikoncentravęs į maišelį laikoma rankose. Maišelį jis mušinėja tarsi maži vaikas balioną, ir kai jis nuskrenda biškutėli toliau, veide tuoj pat atsiranda rūpestis, lyg motinos pamačiusios, jog vaikas bėga per toli iš kiemo. Kartas, nuo karto vyrukas įkiša į maišelį nosį patikrinti, ar tas dar neprarado savo svarbiausių savybių ir kokybės.

Aš neesu ekspertas, bet pagal žmogaus elgiasi spėčiau, jog maišelio kraštai ištepti kokiomis nors narkotinėmis (svaigiomis) medžiagomis pvz. momentu (galit pasiūlyti savo variantą).

Klausimas: kaip aš doras Lietuvos respublikos pilietis turėčiau elgtis? Gal iškviesti policiją? O galbūt tam vyrukui pasiūlyti susiimti? Ar apsimesti šlanga ir dėtis, jog nieko nematau, nieko negirdžiu? Laukiu jūsų nuomonės.

Brukštelk žinutę