Neegzistuojantys žmonės

Kažkaip vakar pagalvojau, kad nekenčiu žmonių, apie kurios Google nieko nežino... Lyg ir kompiuterizacijos amžius, lyg ir tokių neturėtų būti...

Bet va įvedi vardą bei pavardę ir nieko...

Bet dar labiau nekenčiu žmonių, kurie neprisistato. Ir tuomet pagalvojau, jog kažkuria prasme aš irgi neprisistatau.

Susipažinkime, aš NePo, bet galite mane vadinti Nepučiu.

Galbūt NePo ir nėra mano vardas. Bet įvedus į google, tai jau daugiau nei keturios atsitiktinės raidės. O jeigu peržvelgsite mano puslapį, tai tuoj pat susiformuos ir asmenybės vaizdas. Netikras, įsivaizduojamas. Bet kas tuomet yra tikras asmenybės vaizdas? Ar bendraudamas su žmogumi gyvai sužinai apie jį daugiau nei skaitydamas jo tiklaraštį? Ar tuomet nuomonė apie žmogų būna teisingesnė?

Dabar 15 sekundžių šlovės amžius, visi mėgsta garsiai išrėkti savo vardą pavardę ir pakabinti šalia savo snukutį (patobulintą photošopu). To nedarydamas jaučiuosi kaip dinozauras... Bet aš ne prieš žmones prisistatančiais ir nikais. Tačiau jeigu jūs sliekas ar varlė, tuomet - jūs niekas. Na, gal dėl slieko man dar reiktų pagalvoti, sliekas turi ir twitter, ir linkedin, tačiau kažkodėl aš abejoju, jog tai tas pats asmuo.

Norite apsaugoti savo privatumą internete, tuomet savo slapyvardžiu pasirinkite kokį nors populiarų lietuvių (dar geriau anglų) kalbos žodį: žiema, pavasaris, kelionės... Sukurkite el.pašto adresą, rašykite dienoraštį, komentuokite, vis tiek jūs būsite niekas. Tokio žmogaus atsekti internete ir susidaryti apie jį nuomonę, bet kokią nuomonę, neįmanoma.

Visuomet malonu bendrauti su blogeriais, nes tai ne Pilypas iš kanapių (ar marichuanos), tai yra asmenybė, kurios reputaciją galima greitai ir lengvai patikrinti. Ir keista bendrauti su paprastais mirtingaisiais neatradusiais interneto džiaugsmų... Kartais atrodo, jog paštininkas netyčia tau įmetė kaimynams skirtą paštą, bet taip atsitikti negalėjo... Emeilai neateina iš ateis ar praeities. Mašinos nedaro klaidų, mašinos nedalina pažadų...

Tik žmonės... Tikri ir išgalvoti, internete užregistruoti, tam kad sudomintų, tam kad reklamuotų (tam kad apgaule pinigus išviliotų).

Nekenčiu neegzistuojančių žmonių.

Brukštelk žinutę