NKTV efektas

Šį sekmadienį visai man netikėjai Keturkampio Apskritimo komiksai buvo parodyti per NKTV televiziją. Norėčiau padėkoti trims žmonėms, kurių dėka tai atsitiko. 

Komiksai buvo pristatyti kaip „primityvus, sąžiningi, nuoširdus“. Toks pristatymas mane labai nustebino, nes niekada taip negalvojau, juos kurdamas.

Kaip manote iš paveiksliuko parodymo proga puslapis sulaukė milžiniško lankomumo. Kas įdomu, kad antrąją dieną atėjo beveik pusė tiek lankytojų kiek pirmąją. Ką tai reiškia?

Matot, NKTV pirmiausiai yra parodoma per Lietuvos Ryto televiziją sekmadieni 11 valandą, o tada patalpinama į youtube ir dar gausybėje vietų, kurių aš nežinau. Ir iš paveikslėlio aiškiai matosi, jog didelė dalis žmonių, nenori žiūrėti laidų tada kada jos rodomos, jie nori žiūrėti tuomet, kai jiems patogu. Įdomu, kada ši mintis pagaliau prasibraus į televizijos direktorių smegeninę?

Aišku, man asmeniškai, daug svarbesnis klausimas, kiek iš atėjusių žmonių pasiliks? Pasitarkim su google analitics. Vidutiniškai vienas žmogus peržiūrėjo 8 puslapius ir praleido po 3 minutes puslapyje. Manyčiau rodikliai labai neblogi. Tiesa, čia tik vidurkiai. 50% žmonių puslapyje praleido mažiau nei 30 sekundžių (skaičius mažesnis nei tikėjausi). Ir tas pats 50% pažiūrėjo tik vieną puslapį. 20% pažiūrėjo nuo 2 iki 4 puslapių. Sakyčiau statistika teikianti vilties, o ką manote jūs?

Po to kai parodė per NKTV, tikiuosi, kad ir kiti žurnalistai atkreips dėmesį, jeigu kada rašys apie komiksus Lietuvoje.

Ačiū!

Brukštelk žinutę