Ten kur susitinka laiškai

Vienas pilietis teigė, jog paštas miršta... Galbūt, nors galėtų... Jeigu Lietuvos Paštas būtų komercinė įstaiga tai aš primygtinai jos direktoriams rekomenduočiau paskaityti apie tai. Na, o dabar... Vis tiek galėtų paskaityti.

Norėčiau pristatyti labai įdomų internetinį projektą Postcrossing.com apie kurį atitiktinai sužinojau iš vieno dienoraščio.

Taigi pirmasis klausimas: kas tai yra? Ar kada nors turėjote susirašinėjimo draugų? Ne, neinternetinių, o tikrais laiškais? Ar galite patikėti, jog šiais laikais, kai visi įnikę į virtualių bendravimą bei socialinius saitus, dar yra žmonių, ir beje labai daug, norinčiu susirašinėti laiškais?

Antras klausimas: kaip viskas veikia? Taigi nueinate, užsiregistruojate pateikiate truputi informacijos apie save. Nejuokaukite, adresą reikia nurodyti tikrą, nes kitaip negausite atvirukų. Prisijungiate ir paprašote adreso, kuriuo reikia išsiųsti atviruką, vienu metu galite išsiųsti nedaugiau 5 atvirukų. Tuomet belieka laukti. Pirmuosius atvirukus gausite, tuomet kai žmonės, kuriems siuntėte pažymės, jog jūsų siųstas atvirukas atvyko.

Trečias klausimas: apie ką rašyti? Apie ką tik norite. Kartais aš nerašau nieko, kartais parašau, kad norėčiau aplankyti tą šalį, kartais parašau, jog žaviuosi kokia nors garsenybe iš tos šalies. Šiuo metu gavau du atvirukus, ant vieno buvo užrašytas internetinis adresas, ant kito žmogus trumpai papasakojo apie save. Įdomu, nuostabu ir keista.

O svarbiausia gražus atvirukai gauti netikėtai iš tolimiausių kraštų tikrai pradžiugins jus ir praskaidrins jūsų dieną.

Brukštelk žinutę