Trylikta?

Norėjau būti pirmas kuris tai pasakys: šiandien penktadienis ir dar trylikta. Baisu ar ne? Turbūt daug kalbės apie prietarus, bet ar tikrai penktadienis trylikta kuo nors skiriasi nuo kitų dienų?

Vienas labai prietaringas žmogus žinodamas, kad penktadienis bus trylikta, susitvarkė visus reikalus, prisipirko maisto, susitarė, kad neis į darbą ir ruošėsi visą dieną praleisti namie. Vėliau jį rado mirūsi nuo pačios rečiausios bitės įkandimo. Nuo likimo nepabėgsi?

JAV mokslininkai atliko skaičiavimus ir nustatė, kad avaringumas penktadienį trylikta diena ne tik, kad nėra didesnis, bet net gi priešingai mažesnis už eilinės dienos vidurkį.

Dabar truputį linksmiau apie kitus prietarus.

Visai netyčia sužinojau, kad jeigu sugalvosi norą ir priliesi nėščios moters pilvą, tas noras įšsipildys. Hm... Pabandykit įsivaizduoti tokį vaizdelį: eina moteris o aplinkui ją didžiulis būrys žmonių prilaiko ją už pilvo... Arba eina nėščia moteris tokia nučiupinėta...

Kitas prietaras: jeigu iš ryto pirma sutiksite vyrą diena bus sėkminga, o jeigu moterį – nesėkminga. Tai labai suprantamas prietaras (galiojantis tik vyrams greičiausiai), nes: 1) jeigu moteris bus graži, tai po to visa dieną apie ją galvosi ir aišku darbai nesiseks; 2) moteris apkaltins vyrą seksualiniu priekabiavimu... O ką daryti, jeigu pirmas sutiktas žmogus yra tavo žmona? Įdomu ar su prietarais taip kaip su telefonais už 1 litą? *Yra papildomų sąlygų....

Pasirodo tikrai taip. Jeigu pamatysite ropojantį vorą jūsų mintys išsipildys*. Žvaigždutė reiškia, kad yra papildomų sąlygų. Pasirodo voras dirba tik iki 12. Taip kad dairytis atidžiai verta tik iš ryto, bo po to gausit iš voro atsakymą „Atleisk šiandien darbo valandos jau baigėsi“.

Turbūt visi žino, kad juoda katė, sudužęs veidrodis, praeiti po kopėčių apačia, sėdėti ant stalo kampo – blogas ženklas, tuo tarpu balta katė, su daužyti lėkštę – sėkmė. Norit išvengti kerų, reikia tris kartus nusispjauti per kairį petį, pabelsti į medį(vėl gi tris kartus) arba su griebti geležį. Tačiau, kas galėtų pasakyti ką iš tiesų tie prietarai reiškia ir iš kur kilo?

Ar jūs prietaringi? Kokius prietarus jūs žinote?

Brukštelk žinutę